Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Trykiplaat v makett ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Originally posted by martinj+Mar 24 2005, 19:50--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (martinj @ Mar 24 2005, 19:50)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-fre@Mar 24 2005, 19:30
    Kahjuks pole võimalust pilte panna (vähemalt mitte lähipäevil). Enam lihtsamalt ei oskagi nii lihtsat asja kirjeldada, vaatasin üle, justkui juba kõik selgelt ära öeldud. Võtmelauseks see "Pealtvaates ta meenutabki paberilolevat skeemi", sellest ka mainitud ülevaatlikkus. Mõned sellised maketid olid mul Tevalo mullusel kokkutulekul ka kaasas, ehk kellegil jäid pildile ja saaks välja panna...
    Palun [/b][/quote]
    okei... nüüd sain asjale pihta&#33; Oli mõte ehitada võimu, no mingit väikest ja muud tinutust oleks ka vaja teha&#33; Kas asi töötab ka nii? Mõtlen just sellise jääva lahendusena&#33;

    Comment


      #17
      See pole just kirjeldatud makett, sellel pildil on näide paljude mikroskeemidega makettmontaazhist mis oleks juba teine teema...
      Elektroonika töötab suitsu baasil.
      Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
      Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

      Comment


        #18
        Originally posted by fre@Mar 24 2005, 20:19
        See pole just kirjeldatud makett, sellel pildil on näide paljude mikroskeemidega makettmontaazhist mis oleks juba teine teema...
        hmm... aga millest siis jutt?

        Comment


          #19
          Makettplaadil kujundatu on lausa kunstiteos:



          Selle järgi saab siis juba korraliku PCB söövitada, kui skeem töötab.
          Head susserdamist !

          Comment


            #20
            No selle viimase plaadiga on ikka kõvasti vaeva nähtud(pildil kõik rajad traadist ja korralikult paigutatud).Seda pole mõtetki folgeerituks ümber lapata.Muidu kõige odavamad makettplaadid ikka Punasel tänaval(Lasnograad),50 buss Paala peatus.Seal enamuse olen saanud 14.-tk. mõõtmetega 100x75(või oli 100)mm.Ei ole tekstoliit.Muidu CD karbi kaant pole kasutanud, küll aga MC karpi , ja seda pea 10 aastat tagasi.
            The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
            Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
            Projektide pildid
            Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
            http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

            Comment


              #21
              Originally posted by Cheopps@Mar 25 2005, 21:26
              No selle viimase plaadiga on ikka kõvasti vaeva nähtud(pildil kõik rajad traadist ja korralikult paigutatud).Seda pole mõtetki folgeerituks ümber lapata.Muidu kõige odavamad makettplaadid ikka Punasel tänaval(Lasnograad),50 buss Paala peatus.Seal enamuse olen saanud 14.-tk. mõõtmetega 100x75(või oli 100)mm.Ei ole tekstoliit.Muidu CD karbi kaant pole kasutanud, küll aga MC karpi , ja seda pea 10 aastat tagasi.
              k6lab nagu pealinna aadress, tartu linnas ka sellise hinnaklassi kanti neid asju saada on ?
              vbolla kuskil tiigi tn. v mingis sellises poes ? teab keski ?

              hetkel kyll v2ga kriitiline pole, tellisin oma hetke projekti jaoks tevalost plaadi 2ra aga ega teadmine paha ei teeks

              Comment


                #22
                Originally posted by kulminaator+Mar 27 2005, 17:36--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (kulminaator @ Mar 27 2005, 17:36)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Cheopps@Mar 25 2005, 21:26
                No selle viimase plaadiga on ikka kõvasti vaeva nähtud(pildil kõik rajad traadist ja korralikult paigutatud).Seda pole mõtetki folgeerituks ümber lapata.Muidu kõige odavamad makettplaadid ikka Punasel tänaval(Lasnograad),50 buss Paala peatus.Seal enamuse olen saanud 14.-tk. mõõtmetega 100x75(või oli 100)mm.Ei ole tekstoliit.Muidu CD karbi kaant pole kasutanud, küll aga MC karpi , ja seda pea 10 aastat tagasi.
                k6lab nagu pealinna aadress, tartu linnas ka sellise hinnaklassi kanti neid asju saada on ?
                vbolla kuskil tiigi tn. v mingis sellises poes ? teab keski ?

                hetkel kyll v2ga kriitiline pole, tellisin oma hetke projekti jaoks tevalost plaadi 2ra aga ega teadmine paha ei teeks [/b][/quote]
                ma olen kuulnud midagi poest mis asub Tiigi 1, omme linna ja tsekin asja&#33;

                Comment

                Working...
                X