Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

m 830b multimeetril toss väljas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    m 830b multimeetril toss väljas

    Mul juhtus sihuke asi, et lasin paarist takistist (loodetavasti ainult takistist) sellel aparaadil tossu välja. Tester ise töötab aga pinge mõõtmise korral näitab lõpmatust ja takistuse mõõtmine veits ebatäpne. Oma viga muidugi, et kondekat enne lühise kontrollimist ära ei maandanud.
    Minema visata ka väga ei taha,kuid identset skeemi ka ei leia.
    Kindlasti on paljudel see tester olemas. Keegi võiks asjal korraks tagakaane maha kruttida ja öelda järgmiste takide suuruse:
    takid
    Kõige rohkem huvitab takisti nr. 1 suurus, teiste värvkoode annab kuidagi veel välja peilida ja võibolla pole nad eriti kannatada saanud.(pole mõõta millegiga, vene testril ka patakad tühjad :P )
    tester
    sisevaade
    Ette tänades!

    #2
    minu vanal sarnasel testril on küll takid natu teistmoodi paigutatud, kuid arv on sama. Takkide värvikoodid siis ekraani poolt järjekorras:
    punane-must-roheline-kuldne 2tk
    roheline-punane-must-must-valge 2tk
    pruun-pruun-lilla-oranz-pruun 3tk
    pruun-oranz-kollane-lilla-punane 2tk
    punane-punane-kollane

    ehk on abi...

    Comment


      #3
      Mul endisel DT830B on ka takkide arv väiksem ja paigutus erinev. Võin M830B skeemi saata, kui see aitaks.

      Comment


        #4
        Tundub jah, et antud testrist on palju versioone. Õnneks avastasin et ühel tuttaval on täpselt identne mudel. Asi on siis lahendatud.

        Comment

        Working...
        X