Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

vdeo mixer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    vdeo mixer

    Olen midagi otsinud aga silma pole kah midagi hakanud. Kas keegi teab mingit video mxerpuldi skeemi? Või seal kõik puha digitaalne vms. Olen korra kasutanud ja päris kõva asi :P

    #2
    Kõva asi tõesti . Aga teades mikserite hindasid, pole olnud ka huvi skeemide vastu, sest niikuinii ise ehitamiseks liiga keerulised.
    Kui muidugi mõtled selliseid, kus võimalikud erinevad videoefektid.
    Ise näpin sellist aeg-ajalt: http://www.epinions.com/elec-Video-Editors...gital_A_V_Mixer
    ...kunagi peaks huvi pärast vaatama mis "kassil kõhus" :P

    Comment


      #3
      kui just kaamerate jms asjade signaale kuskilt ühise clocki pealt ära ei sünkrota, siis peab puldil olema sees ana-digi muundur, digitaalne miksimine ja pärast uuesti üle dac'i tagasi. Seega mitte midagi liiga lihtsat.

      Comment


        #4
        Pole varem selliste asjadega kokku puutunud, äkki keegi seletab, mida selliste pultidega teha annab?

        Comment


          #5
          Mina olen mingi väiksemaga kokkupuutunud. Seal oli 4-8 sisendit... Kasutasin mingil üritusel video projektsioonix seinapeale. Oli ühendtud kaameraga, arvutiga ja muude värkidega. Ja puldiga saigi ühelt kanalilt teisele panna väikse üle sulamisega... seal igasugu väiksed efektid olid kah nagu näitex, et sai veel kaks pilti ühele ekraanile panna (üx oli väikene nurgas) no jah... muidu olex lahe kui saaks vähemalt kahe kanaligagimixerkus saaks ühelt kanalilt teisele üle sulanduda...

          Comment

          Working...
          X