Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

loogikatega lüliti...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Originally posted by W@ldur@May 5 2005, 11:48
    mul juhe koos: led saad läbi taki +5V. Kui lülitad sisse lüliti 1, siis saab LED1 ka maast oma miinuse ja läheb põlema. Siis võix ju kivi yldse ää jätta.
    Niimodi nupu lahtilaskmisel ei jää ju led pôlema.
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #17
      väga andekas lahendus. skeemi polaarsust saab ka pöörata, kasutades näiteks K561ID1 , sel juhul peab lülitiga mitte maad vaid toidet sisenditele lülitama. kokku läheksid ( sisend - väljund ) 1-1, 2-2, 4-4, 8-8. LEDid kah pöörata ja takisti vastu maad.

      Comment


        #18
        Originally posted by raivo+May 5 2005, 12:37--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (raivo &#064; May 5 2005, 12:37)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>väga andekas lahendus[/b]

        <!--QuoteBegin-Padasonic
        @May 5 2005, 05:22
        Krt, häbematult geniaalne lahendus&#33; [/quote]

        No andke mulle siis vähemalt kartulimedal :P
        või pool Nobeli teaduspreemiat

        Kes tahab, riputage kusagile heade mõtete kohta korraliku skeemina üles &#33;
        Head susserdamist !

        Comment


          #19
          OKI, rahvas kiidab ja on rahul. Väga tore. Aga kui saax nyyd selle lõpliku skeemi ikkagi ylesse, saax lollike nagu mina ka asjast 100% aru.
          Et siis just kivi jalgade numbrid, mingid resetid jne. Kui saax mega-täpse skeemi, on põhjust tõesti tähistada ja medal on kindel minugi poolt tulema.
          Erilahendused.
          PS või mail.

          Comment


            #20
            Kas see oleks arusaadav:

            http://www.pilt.ee/photo/405701/8439952/

            Nüüd ka reseti nupuga (ülemine nupp)
            Head susserdamist !

            Comment


              #21
              see skeem ei aka mul tööle. Ledid põlevad vaid siis, kui lüliti alla on. mudu ei põle.
              mis värk on.
              Erilahendused.
              PS või mail.

              Comment


                #22
                Aga kui jalg Nr 14 peal on ainult LED (eemaldad ühenduse 14 ja 23 vahelt) ja vajutad seda nuppu, mis on jalal 23: kas LED süttib vajutuse ajaks?
                Head susserdamist !

                Comment

                Working...
                X