Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

CD player ja mobiili lambid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    CD player ja mobiili lambid

    Kas saaks kuidagi CD playerile display valgustuse panna mobiili ledidega?

    #2
    Tõenäoliselt saab. Enne uuri välja, mis seal momendil kasutusel (mis pinge peale läheb jne). Siis saab oletada.
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #3
      Kui ma õieti aru saan, et sul on ilma valgustuseta displey seal CD küljes?
      Sellisel juhul ei jää ilmselt displey eriti hästi loetav, kui ledid põlevad.
      Need displey'd, millele on mõeldud taustavalgus, neil on taust veidi teistmoodi (krobeline vist mingilmääral).
      Ise tegin ka kunagi MP3 mängijale samamoodi valgustuse, tulemus eriti hea ei jäänud, mingi nurga alt numbrid kuidagi paistsid, aga mitte eriti hästi - hädapärast käis kah.

      PS! neid Väikseid led-isid on ka paras jama joota, varu neid kohe parem paar korda rohkem, kui vaja, nagunii juhtub osadega midagi. Ja seda ka, et ilmselt oleks need led-id targem osta, pole eriti kindel, et sa nad telefoni küljest tervelt kätte saad.

      Comment


        #4
        Tegelt ma oleks LEDId niikuinii ostnud aga ma lihtsalt tõin näiteks mobiili LEDid...
        Mismõttes "mis pinge peale läheb jne''...
        Töötab kahe tavalise akuga/patareiga...

        Muidu jah on tavaline CD-Player kuhu tahaks taustavalgust... (mingisugustki)
        Aga selline värk et mingi viivitus asi peaks olema (5-10 Sekundit) võib ka rohkem olla...
        Kui keegi oskaks aidata siis räägiks lähemalt...

        Comment


          #5
          "Pinge peale..." selles mõttes, et otse LED-e akudega ühendada ei tohi, vaja eeltakistit ja selle väärtus olenebki kasutatavast pingest.
          Kas viivitus on nii väga vajalik? Teeb asja ehk liiga keeruliseks. Pisikesed LED-id tarbivad nii vähe voolu, et võiksid kogu aeg sees olla...kui neid vaid mõned.
          Aga jah, nagu kal ütles, on tulemus viletsavõitu...olen isegi proovinud ja kuidas ka LED-e ei sätiks, ikkagi valgustavad kehvasti. Oleneb displei ehitusest.

          Comment


            #6
            selleks, et tulemus ka kergelt loetav oleks, tuleks panna dioodid korpusest väljapoole välimus jääb siis täpselt selline, nagu ette kujutad
            Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

            Comment


              #7
              Okei viivitust ei pea olema aga las nad siis põlevad koguaeg või panen lüliti peale..
              Mul on pleyeris kaks 2300mAh akut ja siis teinekord on 750mAh... Aga rääkige siis palun kuidas ma paneks need dioodid...
              Muidu on selline Player:
              http://images-eu.amazon.com/images/P/B0001...01.LZZZZZZZ.jpg

              Comment


                #8
                Ega siis ei olegi midagi muud, kui :
                1) Üritad ühe led'i kõigepealt niisama põlema saada(pluss ja miinus peavad õigetpidi olema).
                2) Siis katsetad, kuidas need led'id peaks display juures olema, et numbrid võimalikult hästi näha oleks.
                3) Liimid nad ( super attak'iga ) õigesse asendisse kinni.
                4) Ja joodad siis peenikesed juhtmed sinna kuhu vaja külge.
                Kui seal just kaks 1.2V akut on, siis võib need led'id ilmselt sinna ilma takistiteta ka panna.
                Aga kui sa varem ei ole midagi sarnast veel teinud, siis soovitaks enne pleieri lahtikruvimist proovida see led ikka niisama põlema saada, sest tinutamisel on nad ikka veel mitu korda väiksemad, kui muidu tundub.

                Igaljuhul soovitan olla väga ettevaatlik ja lahtivõtud pleieriga väga õrnalt ringi käia. Ja kui tundub, et asi eriti ei taha välja kukkuda, siis pleieri kiirelt kokku tagasi kruvida, sest kõige tobedam variant on ju ikkagi see, kui peale seda ehitamist pleier enam üldse tööle ei taha minna, ainult taustavalgustus põleb healjuhul :lol:

                Comment


                  #9
                  Tänan soovituse eest...
                  ma siis vaikselt proovin

                  Comment


                    #10
                    Ma olen kuulnud et on olemas selline kiletaoline asi mis lõikad vastava kujuga välja, paned sinna kuhu tarvis ja siis ühendad voolu...

                    Kas keegi teab palju see leht võiks maksta ja kas seda oleks võimalik minu playeri peal aretada??

                    Comment


                      #11
                      need tükd tahavad kõrgepingemuundit ette saada. Tööpinge 300..400V!
                      - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                      - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                      Comment


                        #12
                        erit hea oleks kui sa saaks sellelt lcd't eemaldada selle tagumise läikiva kile vms mis seal on

                        hallikas
                        ning asendad valge plastmassi tükiga või kasvõipaberiga

                        ning asetad ned ledid selle taha
                        siis peaks ledi valgus olema hajutatud ja ühtlane ja ekraani tagapool
                        mac

                        Comment


                          #13
                          Aga kui ma võtan kile tagant äa kas siis on mul võimalik see display nahka keerata?

                          Comment

                          Working...
                          X