Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

mixer pult

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    mixer pult

    Äkki keegi leiaks mingi skeemi!!!

    #3
    Aga kui GOOGLE ei meeldi inimesele, siis kasuta näiteks ASTAVISTA otsingut
    The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
    Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
    Projektide pildid
    Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
    http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

    Comment


      #4
      ma ei mõelnud selliseid pulte!!!
      ja neid skeeme olen näinud ka!!!
      ma mõtsin midagi sellist:

      http://www.djstore.ee/pood/product_info.ph...roducts_id/1134

      Comment


        #5
        Võibolla selgitaksid, mille poolest see konkreetne "pult" teistest nii väga siis erineb?

        Comment


          #6
          Vaata hinda ! 1500 krooni eest ei tee ise midagi kasutuskõlblikku valmis. Kogu raha ja osta poest kui pulti on vaja, kui huvitab aga elektroonika siis ehita ise.

          Comment


            #7
            mis seal ikka keerulist... ehitad 2 gramma eelvõimu, 4 ekvat. siis 2 lülitit vahele. seejärel 2 potet kanalite tugevusteks. Kuskile siia oleks kena panna mingid opvõimud ka vahele. siis mingi crossfaderi potekas ja lõpuks veel lõppaste ka. Ja kui tahad stereot saada, siis ehitad kogu seda värki kaks komplekti ja paned lihtsalt stereopoted ka.
            Nagu näed, ei ole just kõige lihtsam asi. Kui veel korralik plaat ka söövitada jne, siis on palju odavam osta. Aga mõnikord võib muidugi just ehitamise pärast ise teha.

            Comment


              #8
              kui sa
              1) tahad midagi väga spetsiifilist
              2) omad palju erinevat vana helitehnikat
              3) tunned suuremat osa elektroonika põhitõdedest
              4) oled osavate kätega(pisiksest peale miskit lõhkund, ehitand, katsetand)
              5) ei oska oma ajaga midagi muud peale hakata
              siis võid midagi kokku klopsida, saad selle odavamalt ja vb suht sama kvaliteediga, mis odavamad puldid poes. välimuse ehk ka.
              kui neist punktidest mõni puudu on, siis mine poodi...
              Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

              Comment


                #9
                kunagi sai ehitatud kas "raadio" või oli "raadioljubitel" leitud
                skeemi järele 4-5 sisendit vähelärmavate opikate peal
                pihuga potekaid(häid oli raske leida, saksast toodi)
                lõppvõim oli kt3102 ja 3107 peal. Kõige suurem keemia oli selle värgi
                kasti toppimine, et võimalikult vähe müra oleks. Aga ajas edukalt asja
                ära.

                aga: kui keelt ei valda, teooriat eriti ei valda ja õppida......
                siis peab poodi mimema

                Comment


                  #10
                  mul on isu just ise ehitada ja mul asi juba edeneb ainul bassi, keskriba ja kõrge nukud ja killid puudu 2kki keegi oskab lihtsalt seletada kuda neid teha. võtsi öhe equa lahti ja sealt sain midagi teada kah aga vähe :s

                  Comment

                  Working...
                  X