Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Hädas ikka oma ISD1420 -ga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Hädas ikka oma ISD1420 -ga

    Kas keegi viitsiks lahti seletada salvestuse ja mahamängimise! Olen pusinud nii ja naa aga õiget tulemust pole saanud...
    ...saan aru et kui otsale 27 REC anda 0 siis toimub salvestus ja kui anda otsale 23 PlayL korraks 0 siis toimub esitus. aga kuidas jagada aadressid nii et saaks teha 2-3 salvestust ja siis need ette mängida. Kuidas ma pean aadressid jagama.
    Netist leitud skeemide põhjal mängib kord nii ja kord naa, suvalisi jupikesi.
    Kuidas salvestada kas üks sõnum enne, siis aadressid ringi tõsta ja teine jne või saab kohe kõik algul paika panna....
    HELP...

    #2
    Saab küll mälu jagada. A0..A5 otstega kommuteerid: pinn kas =0 või =1 ja salvestad/loed. Ei mäleta täpselt aga A6 ja A7 olid vist muuks otstarbeks.Äkki seepärast ei tööta?
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #3
      mu mäletamise järgi oli valida kas aadresspöhise vöi salvestuspöhise reziimi vahel. olen kasutanud vaid teist, selleks piisas lisaks tavalistele ( wr/rd, CS,jne) 2 juhtotsast, A0 ja A5 vist. puuduseks on et salvestused tuleb teha yhe korraga , st. vahepeal ei tohi kivi lylitada muusse reziimi.

      Comment

      Working...
      X