Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Üks küsimus plaadi tegemisest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Üks küsimus plaadi tegemisest

    mul on seda grafoprojektori kilet millele prinditakse igasugu jama lasert printeriga. kas ma sellega saan skeemi trykiplaadile. mul on hirm et kui ma sellele prindin ja siis hakkan kuumutama (muidugi eelnevalt panen miski asja vahele triikrauale ja kilele sest kile jäks ju triikraua külge) et kile jääb trykiplaadikülge kinni voi sulab sinna vmz. et kuidas selle asjaga siis on , ja teine variant et printida miskile elfa suts paksemale kataloogilehele. need julmaslt värvist läbi leotatud lehed.
    kas see tuleb koheselt panna plaadile ja sinna proovidea see tahm nö ümber triikida voi võiks seda ntx homme ka teha ?
    Me elame vaid korra ja siis ka vaid iseendale.

    #2
    Ma arvan ka, et sulab kinni. Samas keegi seletas siin, et nii teeb. Äkki tõesti, ilmselt sõltub triikraua temp.-st.
    Paberiga olen ise teinud, töötab. Trükkimise ja triikimise vaheline aeg ei määra midagi. Kasvõi aasta hiljem.
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #3
      Saab küll -paberiga, kilega ei tule välja. Kui oled UV-lambiga ühe plaadi valmis teinud siis saad aru, et triikrauaga tegemine ikka jura
      "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

      Comment


        #4
        125,4% poolt! Aga, jah, fotoplaadid on tiba kallid küll...
        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

        Comment


          #5
          Agas üks mure tekkis veel . kuidas ma rajad puhastan tahmast pärast söövitamist , sest see printeri tahmi jääb peale söövitust ikka veel plaadile.
          Me elame vaid korra ja siis ka vaid iseendale.

          Comment


            #6
            Peene liivapaberiga. Pärast katad kampoli lahsega piirituses - ei oksüdeeru, jääb väga kena ja tina hakkab alati külge nagu uuele plaaadile.
            - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
            - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

            Comment


              #7
              Hm! Eile just proovisin atsetoniga printeri tahma plaadilt eemaldada ja tuli ilusasti maha-proovi!
              -superradical-

              Comment


                #8
                kui atsetooniga tuleb siis peaks ta põhimõtteliselt miskite nitrolahustite jne selliste asjadega maha tulema. igatahes tänud kõigile väärt nõu eest nüüd tegudele ...
                Me elame vaid korra ja siis ka vaid iseendale.

                Comment

                Working...
                X