Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Külmkapile vaja häiret kui uks lahti ununeb?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Ei saa , uks võib ju ka õige veidi paokile jääda ja valgus ei lülitu sisse.
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #17
      ja teine põhjus miks valgustit ei saa kasutada on see, et uutel kappidel on kaks ust... valgustus reageerib ainult ühe ukse peale.
      msn: pois11@hotmail.com

      Comment


        #18
        Originally posted by Silver@Sep 3 2005, 00:29
        Põhimõtteliselt peaks vist saama kasutada seda skeemi:

        P1 ja P2 ühendad näiteks sellise.
        See skeem küll kahjuks nii tööle ei hakanud kui vaja oleks olnud :angry: ! Nimelt selle skeemil on silmas peetud, et vajutatakse kontakti S1 hetkeks. Siis hakkas küll ilusti aega tiksuma kuni kondekas oli end täis laadinud. Kui hoida seda S1 pidevalt all siis sellegipoolest laeb kondekas ennast täis kuid relee ei rakendu ennem kui olen kontakti ära lahutanud ja kontakte vabaks päästes rakendub relee momentaalselt kuna kondekas on eelnevalt täis laetud. Minul on vaja, et kontaktid oleksid pidevalt koos ja sel hetkel kui tekib katkestus hakkab aeg tiksuma.. kui ennem aega ahel taastub nullib aja ära. Selle skeemiga nii see asi ei toimi.
        Mina näen sellise skeemi puhul ainukes lahendust, et mul tuleb üks lisarelee paaris kontaktidega juurde panna. Esimene paar on selle S1 kontaktidel ja teine paar ei lase kondekat täis laadida. Vabastades relee peaks aeg tiksuma hakkama.
        Niipalju jama ühe asja pärast või saab kuidagi teisiti asja lahendada???
        msn: pois11@hotmail.com

        Comment


          #19
          Keerasin oma külmiku väheke ühele tagumisele nurgale kaldu ja uks vajub ise kinni ilma elektroonikatta.

          Comment


            #20
            ustele saab ka vedrud panna, iseasi on silmailu hävinguga, sammuti võtab natuke ruumi. kuid uksed püsivad ilma elektroonikata raudselt kinni, senikaua kuni korrosioon raudvedrud ära sööb või roostevabast terasest vedrud ära "väsivad".

            sry- teemast mööda
            -Artificial_Intelligent-

            Comment


              #21
              Et teema korralikult ära lõpetada siis sain selle süsteemi tükk aega tagasi valmis ja töötab nagu kella värk. Juhtmed ja asjad said tihendi alla peidetud. Magnetit pole nähagi. Vaeva küll nägin aga olen rahul. Loodab, et töötab aastaid.
              msn: pois11@hotmail.com

              Comment


                #22
                Vana vene külmikuga kasutasin kül pirni ära. pirni asemele panin sellise mõnusa häälega piniseja. Asi töötas suurepäraselt. Halb külg on see, et vanaema on nüüd paaniliselt külmkappe kartma hakanud.
                Time is more than money

                Comment


                  #23
                  Originally posted by wortex@Feb 8 2006, 19:55
                  Kas poleks tükk maad lihtsam panna mingi piniseja külmkappi pirni asemele, või see pirniga rööbiti ühendada.... pirn hakkab ju niikuinii põlema kui ukse avad
                  Paar postitust eespool sai juba sarnasele küsimusele vastatud.. Külmikul on kaks ust! Pirn põleb ainult ühe ukse peale. Aga teema on lõpetatud. mul süsteem juba kuid korralikult töödanud.
                  msn: pois11@hotmail.com

                  Comment


                    #24
                    Originally posted by Silver@Sep 2 2005, 20:29
                    P1 ja P2 ühendad näiteks sellise.
                    Sellise "pinisejaga" võib infarkti saada. 110dB on ikka midagi kui ootamatult köögis röögatab. Seda sireeni kasutatakse autoalarmide puhul kui ma ei eksi.

                    Comment


                      #25
                      Originally posted by arvo+Feb 8 2006, 20:00--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (arvo @ Feb 8 2006, 20:00)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Silver@Sep 2 2005, 20:29
                      P1 ja P2 ühendad näiteks sellise.
                      Sellise "pinisejaga" võib infarkti saada. 110dB on ikka midagi kui ootamatult köögis röögatab. Seda sireeni kasutatakse autoalarmide puhul kui ma ei eksi. [/b][/quote]
                      Jõuabki kiiremini lahtise ukseni

                      Comment

                      Working...
                      X