Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

scart pistiku skeemi oleks vaja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    scart pistiku skeemi oleks vaja

    et mul siis s-video - scart videokaabel ja scart'il tuli üks juhe lahti seal seest, tahaks kokkutinutada aga ei tea kuhu seda lahtitulnud juhet tinutada
    otsingust ma ka abi ei leidnud

    #2
    Originally posted by wooosh@Sep 5 2005, 18:12
    et mul siis s-video - scart videokaabel ja scart'il tuli üks juhe lahti seal seest, tahaks kokkutinutada aga ei tea kuhu seda lahtitulnud juhet tinutada
    otsingust ma ka abi ei leidnud
    pinout

    Comment


      #3
      otsi scardi sellist pini, kus on selline jootmisjälg olemass. miskipärast ei usu, et kõiki pine joodetud on

      Comment


        #4
        Originally posted by wooosh@Sep 5 2005, 18:12
        otsingust ma ka abi ei leidnud
        vaata, üldiselt on elektroonikud selline tark rahvas keda juba naljalt ei lollita, nii et tunnista üless- kas sa ei otsind piisavalt või üldse
        Transistor - Seadeldis, mis kaitseb sulavkaitset läbipõlemise eest.
        Ostan Goldstar MODEL 760 Ressiiveri. Ükskõik, mis seisus.

        Comment


          #5
          Originally posted by Daddario+Sep 5 2005, 19:50--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Daddario @ Sep 5 2005, 19:50)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-wooosh@Sep 5 2005, 18:12
          otsingust ma ka abi ei leidnud
          vaata, üldiselt on elektroonikud selline tark rahvas keda juba naljalt ei lollita, nii et tunnista üless- kas sa ei otsind piisavalt või üldse [/b][/quote]
          otsisin piisavalt, nati üle tunni, kuni leidsin selle foorumi

          Comment


            #6
            Originally posted by bloody&#045;orc@Sep 5 2005, 18:18
            otsi scardi sellist pini, kus on selline jootmisjälg olemass. miskipärast ei usu, et kõiki pine joodetud on
            mul on hetkel 6 pin&#39;i joodetud, ei tea kas see lahtine juhe käib eraldi pin&#39;i külge või teise juhtmega koos, sellepärast otsingi abi

            Comment


              #7
              vaaata, kui seal on mõni koht, kust see juhe murdunud on8mõni juhtme otsa jääk pinil vms) ja siis käib see seal. eriti misgipärast ei usu, et käis mingi teise juhtmega koos. aga puhtale pinile sead ära kindlasti jootma hakka, sest seal see 100% ei käinud. kui on hea kaamera, siis võib pildi ka teha. st webcami pildist on vähe abi.

              Comment


                #8
                ....

                Comment


                  #9
                  Originally posted by bloody&#045;orc@Sep 5 2005, 23:22
                  vaaata, kui seal on mõni koht, kust see juhe murdunud on8mõni juhtme otsa jääk pinil vms) ja siis käib see seal. eriti misgipärast ei usu, et käis mingi teise juhtmega koos. aga puhtale pinile sead ära kindlasti jootma hakka, sest seal see 100% ei käinud. kui on hea kaamera, siis võib pildi ka teha. st webcami pildist on vähe abi.
                  ei ole kaamerat
                  ei ole kuskil mingit jälge sellest kus juhe olnud olla võiks

                  Comment


                    #10
                    http://www.tevalo.ee/foorum/index.php?showtopic=13836
                    http://www.tevalo.ee/foorum/index.php?showtopic=12247
                    Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
                    www.sansui.us/AU-9500.htm

                    Comment


                      #11
                      http://pinouts.ru/data/svhs_scart_pinout.shtml
                      Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
                      Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by wooosh+Sep 5 2005, 20:21--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (wooosh @ Sep 5 2005, 20:21)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
                        Originally posted by Daddario@Sep 5 2005, 19:50
                        <!--QuoteBegin-wooosh
                        @Sep 5 2005, 18:12
                        otsingust ma ka abi ei leidnud

                        vaata, üldiselt on elektroonikud selline tark rahvas keda juba naljalt ei lollita, nii et tunnista üless- kas sa ei otsind piisavalt või üldse
                        otsisin piisavalt, nati üle tunni, kuni leidsin selle foorumi [/b][/quote]
                        ma mõtlesin et kasutasid foorumi otsingut... aga proovisid selliseid sõnu:SCART pinout, s-video pinout ? aga noh paistab et brobla lahendatud...
                        Transistor - Seadeldis, mis kaitseb sulavkaitset läbipõlemise eest.
                        Ostan Goldstar MODEL 760 Ressiiveri. Ükskõik, mis seisus.

                        Comment

                        Working...
                        X