Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Stereo FM transmitter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Stereo FM transmitter

    Tervist.

    Oskab keegi soovitada mingit varianti nn. yhekivi stereoFM saatja jaoks.
    Uurisin -- on igasuguseid KIT e liikvel .. aga Eestis neid eriti silma ei hakanud.
    Tahaks pihuarvutist saada stereoheli autoraadiosse, niet võimsus pole eriti oluline.
    Leidsin sellise asja ka nagu ROHM-i toodetud BA1404, mis oleks ideaalne. Aga seda vist ei toodeta ka ammuilma enam.

    Tiit

    #2
    Tere veel

    Mnjah .. "Tiit.. õpi otsingufuntksioon ära" .. leidsin just Tevalost BA1404 . Aga siiski .. on mingeid variante veel?

    Tiit

    Comment


      #3
      Keegi alles ostumüügifoorumis müüs seda jubinat.
      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

      Comment


        #4
        Vot see on õige inimene. Tuleks panna + punkt selle eest, et ennast suunab otsingut kasutama ja seda ka kasutas.

        Küsiks veel niipalju, et mis sagedusel see BA1404 seda saadab? nagu me kõik (peaksime) teame, siis on suurem osa sagedusi keelatud

        Comment


          #5
          Kohalikud raadiosagedused. Sellepärast ei tahagi eriti võimsust, kuna asja mõte oleks saata 10 sentimeetri kaugusele raadiosse ja pagana tyytu oleks, kui mingi antennidega auto mind jälitama hakkaks.
          Ehk siis 88-108 MHz.
          See Vellemani komplekt, mida siin myya pakuti, on päris huvitav. Uurin kas on alles.

          Tiit

          Comment


            #6
            kui vaid 10 cm siis ma ei saa aru, miks ei võiks kasutada juhet? aga jah se epole minu probleem. Mingi vellemanni RF komplekt maksab oomipoes kokku mingi 250.- (saatja ja vastuvõtja) kui hästi sellega aga heli edasi kanda saab, seda ma ei tea.

            Comment


              #7
              Kasutaks vabalt juhet.. aga see tähendaks automaki väljalõhkumist ja sisendi otsimist. Kuna auto pole minu oma ja tihti tuleb kasutada ka teisi autosi, on mugavam raadiovariant.

              tiit

              Comment


                #8
                ahaa. nagu autos sees siis jah? ka mõte... mõtlete kasutada seda nagu nö MP3 mängiana siis jah? siis oleks jah mingit "illegaalset" varianti vaja... selliseid leiab aga googelist palju. FM transmitter nt

                Comment


                  #9
                  Originally posted by bloody-orc@Sep 14 2005, 21:07
                  ahaa. nagu autos sees siis jah? ka mõte... mõtlete kasutada seda nagu nö MP3 mängiana siis jah? siis oleks jah mingit "illegaalset" varianti vaja... selliseid leiab aga googelist palju. FM transmitter nt
                  Ma ei usu, et siin midagi illegaalset on. Kui autost väljaspoole ei levi, pole hullu midagi. Siis võiks ka vcr-ide RFout-i ära keelata .

                  Vastasel juhul tuleks igasugune generaatorite kasutamine (välja arvatud teatud sagedused) kah ära keelata. Ja 100MHz taktsagedusega mälud konfiskeerida.

                  Edit: Guuglisse võiks toksida FM stereo transmitter või siis FM stereo encoder.
                  Lihtsalt FM transmitter annab kõiksugu saastalt töötavaid lutikaskeeme.
                  Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                  Comment


                    #10
                    isegi tegelikult ei ole vaja seda kuskile saata. Kui panna ainult FM modulaator raadio antennikaabli vahele, siis on asi täitsa legaalne (muidugi kui seda signaali antenni tagasi ei kisata&#33

                    Comment


                      #11
                      http://cooler.irk.ru/schem/transmitter-fm.html

                      sain sellise idee .. tundub siiani kõige väiksemate mõõtmetega mida leidnud olen. Niet läheb tegemisele.

                      aitäh igatahes

                      Comment


                        #12
                        Kas autos on kassetikas ?
                        Kui jah, siis on olemas sellised kasseti moodi adapterid, mille kaudu saab musa makki lasta.
                        Kuskil ajakirjas (vist "DI" ) oli isegi kasseti mõõtu MP3 mängija pilt ja jutt.
                        MINULE EI MEELDI KUI MÕNINGAD ISIKUD MINU POSTITUSI MUUDAVAD,
                        KUI POSTITUS EI SOBI SIIS PALUKS SEE KUSTUTADA !

                        Comment


                          #13
                          oomipoes on isegi selline asi müügil. oli vist mingi 50.-

                          Comment


                            #14
                            Lihtsaim lahendus BA1404 kivi ja 38kHz kvartsi peal.Neid skeeme netis lademes.
                            Ise olen neid teinud 3tk.ja datasheedilt võetud skeemi järgi(ROHM).Töötavad kõik
                            eksemplarid siiani hästi(kui kasutada 38kHz kvartsi 12pF sisemahtuvusega).Eestis neid kvartse poest otse ei saa.Tellida võimalik.Kivi olemas Tevalos.
                            A-kaablist saab kvartse tellida(ooteaeg 2-4 nädalat).Näputäis passiivelemente maksab ca 35 EEK.Kui huvi võta privas ühendust: mul pakkuda BA1404 ja kvarts .Mõlemad uued ja poehinnast soodsamad.See küll ei sobi siia teemasse aga...
                            A propos: see ülalpool mainitud skeem on küllaltki hea lahendusega. B-)
                            Kõik meeldiv tuleb lambist...

                            Comment


                              #15
                              Lisades eelöeldule - tõepoolest ilma antennita levib vaid ca.1m.Nii,et raadiohäirete tekitamiseks ei ole alust - martinj ja digital kommidega igati nõus.Kes tahab võib ju lihtsate vahenditega suurendada võimsust kordades moodustades niiviisi võimsa piraatsaatja h34r: .Võrdlusekssa inimesi kasvatab moone ilu pärast - osa kasutuse e. äri tarbeks h34r: .
                              Üks soovitus veel:ära kasuta kasutatud detaile asja kokkupanekuks - kasutatud asjadega on ka hälbed kerged tulema.Passiivdetailid ei maksa ka reeglina(madalpinge puhul)palju.
                              Kõik meeldiv tuleb lambist...

                              Comment

                              Working...
                              X