Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

TDA7294 toide

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Aitähh martinj skeemi eest!
    R7 osas oletasin valesti, transistoridel puudub algvool sootuks. Mulle tundub, et nende tööreziim ei ole AB ega B vaid hoopis C!!?
    Ning kivi ise peab ka läbi selle taki ikka vaeva nägema.
    Originally posted by Jyrka@Dec 9 2005, 20:35
    Nii "esimese" kui "viimaste" vattide jaoks pole kivi suurem asi, eriti jama on nende
    "viimastega", olen aru saanud, et Radio variandi sarnaselt kivi eluiga pikem.
    Olgu, maksimaalse võimsuse kontekstis võib-olla tõesti
    Ehkki Sinu poolt kirjutet järgmisest lõigust võib järeldada, et profid kurinahad remondimeeste kiuste paralleelitavad
    Muide mu sõber-kolleeg kõrini tüdinenud nende vahetamisest profitehnikas, ikka
    3 7293-e korraga, paralleelitamine töökindlust paistab, et ei tõsta, aga mulle
    töökindlus esmane.
    Puhas uudishimu - mis aparatuuriga on tegemist?

    Comment


      #32
      Takisti võimsust vaadates paistab, et kivi ikka põhiliselt ainult pingevõimendiks.
      Artiklis on kirjas, et transistorid töötavad B-režiimis. Astemoonutuse kõrvaldamiseks on R7 TDA ja koormuse vahel,
      mõnede kivi eksemplaride korral on nimetatud põhjusel vaja
      lisada ka 47..150 nF kondensaator R7 paralleelselt. Veel on antud link
      , kust mina midagi peale datasheeti ei leidnud.
      Hoiatus - muudan oma postituse sisu kuni 30 minuti vältel pärast postitamist.

      Comment


        #33
        Originally posted by @ndres@Dec 9 2005, 22:23

        Puhas uudishimu - mis aparatuuriga on tegemist?
        Ei hakka antireklaami tegema, eks kasutajatel ka oma osa, tegu nn. 300W
        aktiivkastidega.
        VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

        Comment


          #34
          Ühest asjast ei saa ma aru - miks kõik üritavad kasutada meeleheitlikult TDA -d
          Enamik kvaliteetseid Gainclone-i tehtud LM3886 ja LM3875 peal.Hind praktiliselt sama ,kuid signaali /müra ja THD suhtes minu nägemust mööda jupi maad etem - ja ka lollikindlam!Teema alguses oli probleem toitega - kaks TDA7294 toidab normaalselt ära TC-270-1,vanast vene värvikast.Selleks keri maha vanad sekundaarmähised kuni ekraanini ja seejärel nende asemele keri uued mähised traadiga diam.1,4mm 4x58 keerdu saad kaks eraldi +/-32V (2x23V AC)keskväljavõttega toidet kuni 2x135W(tegelikult isegi tiba rohkem - nii 2x160W kanti) .Toidab rahulikult ära 2x80W RMS-i.Olen valmistanud mõlemist isendist töötavad võimud ja vahe reaalsel kuulamisel päris suur LM-i kasuks.Muidugi maitse üle ei vaielda kuid...
          Kõik meeldiv tuleb lambist...

          Comment

          Working...
          X