Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Kondeka tähis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kondeka tähis

    Mis mahtuvusega on keraamiline konde, millel peal kirjas 47 ja must "mütsike" peas, ise tavalist pruunikat tooni poiss.
    Oota! Las ma teen seda natuke paremaks...

    #2
    See poisike peaks olema ju 47 pF-ne

    Comment


      #3
      Pagan küll siis....on vaja 0.47uF vendasid... ja ega neid vist asendada ei kannata millegi muuga RS232 kivi juures, kus nad pinget genereerivad?
      Oota! Las ma teen seda natuke paremaks...

      Comment


        #4
        Kas seal siis tõesti keraamilist sellist vaja-kahtlen selles? Asjaga nii, et kui sobivat pole siis jada ja paralleelühenduse varjandid abiks, pane näit. kaks 0,22mkF-st paralleeli, kuid sellisel kondekal mida sa vajad peaks siis olema trükitud 474.

        Comment


          #5
          Ega mul lüüte kah ei ole nii pisikese mahtuvusega. Kõige väiksemad tegelased on 1uF. Aga keraamiliste hulgast leidsin ka paar pisikest sinist venda, peal 47` selle ülakoma asemel on tegelikult täpike. Sama väljanägemisega on ka teised, kellel peal 104, kas need 47 on siis 47uF või 0.47uF?
          Oota! Las ma teen seda natuke paremaks...

          Comment


            #6
            Hm kas siis mingit kilekondekat ei ole.Lüüt sinna jah nagu eriti ei sobi.

            Comment


              #7
              kui räägid MAX3221 rakendusest, siis mina seal 0,1uf kondesid alati kasutanud , keraamilised 603 kestas. nii et pane need 104 märgistusega rahus, kui smd pole.

              Comment

              Working...
              X