Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

auto akulaadija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    auto akulaadija

    mis arvate sellisest akulaadijast.
    laadija

    koosneb siis trafo-dioodsild-kaitse-ampermeeter.

    Kas on võimalik seda täiustada (teha astmeline/ reguleeritav) või pole mõtet.

    #2
    Kui 5 amprist piisab ja viitsid lüliti vahele panna siis saab. Kerid kümmekond tiiru traati/juhet trafole juurde ja iga paari keeru tagant teed väljavõtte. Katse-eksituse meetodiga leiad millise väljavõttega ühendada originaalväljund ja teised otsad annavad rohkem ja vähem pinget.
    Kui sujuvat regulli tahad siis peab rohkem kerima et oleks mida maha lõigata.
    Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

    Comment


      #3
      soov oleks jah sujuva reguleerimisega teha, oskab mõni mõnele skeemile viidata netis äkki...

      Comment


        #4
        Ma ikkagi soovitan astmelist. Kui oled paar tsüklit ära teinud, tead juba ette mitmendas klõpsus õige tulemuse saad ja oskad ka sõbrale laenata. Lihtsam, lollikindlam ja parima kasuteguriga. A see kõigest minu arvamus.
        Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

        Comment


          #5
          Arvan,et laadija võiks mingi varuga olla.Täiesti tühja aku korral ilma regulaatorita laadijal võib 5A väheks jääda.

          Comment


            #6
            Sujuvaks reguleerimiseks (vist) muundurit vaja. Ühel teisel odaval aku laadijal trafole küll midagi juurde kerida poleks saanud. Selle 5 ampriga laeb ta täiesti tühja akut. Ülekoormuse eest kaitseb neid tavaliselt kaitse ja veel temokaitse trafo peal.
            Maailm oleks puhas ja süüta
            kui poleks õllejogurtit
            - Õ.Õ.

            Comment

            Working...
            X