Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Mp3 player

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Mp3 player

    Mul oleks soov teha Mp3 player flash mäluga. Et nagu mikroskeemis on mälu. Ma olen otsinud neid skeeme kuid pole lidnud ühtegi õiget. Kõik on sellised et kas arvuti kõvakettast aretad või siis ostad poest mälu kaardi. Mul endal on selline mp3 player http://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvuti...20Player/28555/
    Sooviks teha ka sama süsteemiga aga kuidas kas keegi oskaks nõu anda või seeme selle ohta.

    #2
    mp3 dekooderid ja muud sarnased jupid maksavad nii palju, et tuleb odavam osta poest see player...

    Comment


      #3
      mul sama firma ainult et natuke teistsuguse väljanägemisega
      128mb
      ei kasuta eriti
      osta ära
      Bzzzt!!

      Comment


        #4
        Milleks thta ise teha Mp3 mägijat?? <_< Tulemus ei ole kindlasti parem ju sest suhteliselt raske on teha sama väikest montaaši ja kui saad isegi plaadi valmis siis käevahel joota ... Seega kui sa ka selle kunagi valmis saad siis on ta vähemalt 2 korda suurem. Ja see on ju kallis kaa :S:S Kui sa saad juba 1k väga normaalse playeri siis pole ju mõtet aretama hakata sest kurat neid kiipe teab.. Kui mingi ise tegemise tuju on siis kas pole mitte mõtekas näiteks osta vahetatava mäluga Player ja siis ehitada/disainida korpus h34r: ma arvan et siis peaks piisavalt tüdinenud juba olema.

        Comment

        Working...
        X