Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

lcd ühendamine arvutiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    lcd ühendamine arvutiga

    Tere!



    Sain ühe vana koopiamasina seest lcd ekraani TOSHIBA tlx-711A G4B
    Googeldades leidsin selle lcd kohta http://www.nic.fi/~jukkai/lcd/lcd.htm
    Küsimus sis selles et mis juppe läheb mul selle ehitamiseks vaja ,kus kohast jupid osta ja palju see maxma läheb


    Tänan abi eest!

    #2
    kuna arvutis niiehknaa -12V olemas on, siis soovitan kasutada seda selle asemel, et ise poole kerima hakata. oswta voltage regulator, millega -12V -8V'ks teha.

    Comment


      #3
      Aga kus kohast saab selle kivi mis selllel on... Tevalost onginguga ei leidnud

      Comment


        #4
        Huvitav,kui palju voolu see -8V ahelas vaja läheb. Kui piisavalt vähe, tee -12V pealt pingejagur või stabilitroniga stabilisaator.
        Kivi (vist) lm337+kaks takistit,saad korraliku asja.
        Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

        Comment


          #5
          kui ma poodi lähen mis juppe ma sis ostma pean
          :blink:

          Comment


            #6
            Tevalost ostad jupid(või kust iganes) kui oled endale selgeks teinud mida sul vaja läheb.Keegi ei viitsi hakata tegema kodutööd sinu eest.Kui sa ei suuda skeemilt aru saada mida sul vaja läheb siis vaevalt et sa selle kokku tinutamisega hakkama saad.
            Võta skeem ette ja vaata mida on vaja, tevalo otsingust otsid üles need jupid või lähed poodi kohale.-8V saamise kohta anti siin ka vihjed.Otsid juppide datasheedid ja vaatad kas sobib.Alati võid siit küsida kuid kuigipalju tuleb ise ka teha

            Comment

            Working...
            X