Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

K: Poteka taastamine?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    K: Poteka taastamine?

    tere,
    mul on üks grundigi makk, mille helitugevuse potekas kragiseb ja ei anna ühendust. Helitugevust valjuks keerata ei saa.

    Küsimus, et kas seda annab kuidagi parandada, puhastada, määrida, tinaga katta vms.

    Ostaks uee aga kusagilt ei ole saada sest on mingi Gruningi enda jubin.
    Seega kui keegi oskab anda nõu anda millega maki pote korda saab oleks väga tänulik.

    Riho

    #2
    lühiajaliselt saab abi, kui pote lahti võtta ära puhastada, vedrusid natuke pingutada ja siis pote kontaktimäärdega kergelt üle teha
    Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

    Comment


      #3
      Oli kunagi pote, millele polnud saada asendajat, sellel andis liugkontakti painutada kulumata kohale. Peenmehaanika.

      Comment


        #4
        puhastasin kontaktid ja lasin õli peale, hetkel igatahes töötab
        õliks oli tehniline õli oli M-33
        ja kontaktid puhastasin kuivkontaktide puhastajaga G-22


        Tänan vastuste eest

        Comment


          #5
          vene ajal sai hariliku pliiatsi grafiidiga nühitud, aitas ka mingiks ajaks.

          Comment


            #6
            No see poteka taastamine nüüd kauaks ei päästa(kui üldse õnnestub).Tähtis on teada nominaali ja tüüpi(lin või log= A või B)
            Usun ,et annab asendada igal juhul.Sõltub ainult gabariitidest ja montaazi eripärast.Grundig minuteada tarnib oma potesid Piher- ilt ja Siemensilt samuti olen näinud ka Alpsi potesid mainitud aparaatides.
            Kõik meeldiv tuleb lambist...

            Comment


              #7
              Vs: K: Poteka taastamine?

              Seda liugkontakti assukoha muutmist olen oma praktis samuti edukalt juurutanud.Õnnestumine sõltub suuresti konstruktsioonist...
              The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
              Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
              Projektide pildid
              Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
              http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

              Comment

              Working...
              X