Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

dvd mängija üks heli kanal vaiksem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    dvd mängija üks heli kanal vaiksem

    mängija sai vist mingit pinget väljundisse mille tulemusena üks helikanal vaiksemaks läind. Proovisin ka 5.1 outputi sealt tuleb ka vaiksemini vasak kanal

    tulin siia kuna sellel on ka skeem ehk keegi oskab õelda mida ma seal välja täpsemalt vahetan. Kõiki kondensaatoreid ei taha vahetada välja uupi
    Skeem/Service manual http://www.delta.ee/xoro/bbk965S_ser...anual_MTK1389/

    http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.ph...&highlight=xoro

    #2
    Tahtsid vist öelda, et sai väljundisse mingit pinget?
    Kui oli alalispinge, siis kahtlustaks MUTE rezhiimi transistoreid Q205...Q209.
    Sai vahelduvpinget, siis võisid ka heliväljundite OP võimud viga saada.
    Kodensaatoreid võid omavahel proovida vahetada...TC240, TC241 jne. on igal kanalil ju ühesugused.
    edit. ka transistorid on ühesugused. Vahetad teadaolvast korras kanalist viletsa kanali omaga, näiteks Q205 ja Q206 omavahel...saad teada kas transistoris viga.

    Comment


      #3
      jah minu viga väljundisse ikka mitte sisendisse

      Kas pead silmas transistore q205 ja q206 või q205 ja q209?

      Comment


        #4
        Originally posted by digijadigi@May 27 2006, 11:51
        jah minu viga väljundisse ikka mitte sisendisse

        Kas pead silmas transistore q205 ja q206 või q205 ja q209?
        Võiks arvata, et skeemil Rt ja Lt on vastavalt Right Front ja Left Front. Kui nii, siis vaheta näiteks Q205 (parem kanal) ja Q206 (vasak kanal) omavahel.
        Või siis vaheta lihtsalt viletsa kanali transistor (testriga mõõtes saad aru, missugune kanal millisele transistorile vastab) ükskõik millisega Q205...Q210, nad kõik ju ühesugused 2SC1815-YS.

        Comment


          #5
          vaatasin ainult q205 oli ja ülejäänud 3 polnud kusagil näha ehk keegi teeks väikese tasu eest korda?

          Comment

          Working...
          X