Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

hõbetatud vasktraat mähis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: hõbetatud vasktraat mähis

    IRW, see on nagu ärkamisajal öeldi raadiost et kuskil põhja-eestis avatakse uus lokaalraadio, soovijad saavad seda kuulata sagedusel umbes 100 MHz.
    Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

    Comment


      #17
      Vs: hõbetatud vasktraat mähis

      Esmalt postitatud KaruTEC poolt
      Ignorantselt loll olemine ei sobi siia foorumisse, ....
      Soovid ja kuidagi sarnane skeem tundusid tuttavad jah, varasem teema siin:

      Et mitte pikka juttu teha ega ennast korrata, siis siia veel üks vanem teema:


      Esmalt postitatud xilinx poolt
      ...miks see allikas "huvitav" on ..... pole seal väljapakutud skeemidega veel sellise otsa komistanud, mis oleks mitte tööle hakanud
      Tööle hakkaks küll, aga täiesti kokkusobimatu ja lubamatu on niisugune võimsus sellise stabiliseerimata sagedusega. Kui ehk ainult mõnes teises, ülihõreda rahvastikuga riigis poleks probleeme...

      Esmalt postitatud rüperaal poolt
      ...ja pealegi äki on mul plaanis avada ametlikult uus raadiojaam ja kokku hoida raadio saatja pealt ja ise teha valmis
      Ametlikku luba nii primitiivsele saatjale ei anta, selline ei vasta mingitele kvaliteedinõuetele ega -normidele.

      Esmalt postitatud rüperaal poolt
      küsija suupihta ei lööda
      Teoreetilist huvi võib alati ilmutada, selle vastu ei tohiks kellelgi midagi olla...
      Edu ja indu õppimisel!
      Elektroonika töötab suitsu baasil.
      Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
      Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

      Comment


        #18
        Vs: hõbetatud vasktraat mähis

        Noh siis küll. Aga tee avamine laupäeval, sest reedel on mul plaanis avada kosmodroom.

        Comment

        Working...
        X