Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

IBM 755cx toide.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    IBM 755cx toide.

    Tere ostsin siit foorumist sellise läptopi aga laadija oli kaotsi läinud.
    Kas on kuidagi koduste vahenditega see tööle panna, kui arvuti on kombes lähen poodi laadija järgi. Pistik näeb välja selline http://www.zone.ee/served/pilt/laptop/

    seal juures on ka mõned abistavad märgistused.

    arvuti kasutab 8.4V 3.5AH Ni-MH akut.

    EDIT: leidsin veel et vaja on 35W AC adaptrit.

    Kas ma saan seda näiteks arvutitoiteplokiga tööle? Mis pinged seal üldse on? Akut ei pea laadima hakkama, lihtsalt oleks vaja et arvuti tööle läheks.
    viimati muutis kasutaja served; 26 m 2006, 15:28.

    #2
    Vs: IBM 755cx toide.

    Olin kunagi kah 755cx omanik, sai siis kah asju leiutatud. Sinna Taha pistikusse on vaja siis ühepolaarset pinget suurusega 20-21V @ paar amprit. Tol korral sai muidugi pinge otse akuklemmidele lastud, töötas 8-12V-ga rahuldavalt Kui oled huivtatud, siis on mul kogu selle läppari "service manual" olemas.

    Comment


      #3
      Vs: IBM 755cx toide.

      Räägi lähemalt pingetest ja kuhu täpsemalt need ühendad. 12V. +-i ühendan sinna kus on "+" tähis ja miinuse sinna kus on "-" tähis?
      Kui see manual on elektroonilise andme kujul, siis võid muidugi saata. Ega liigne teadmine halba ei tee.

      Comment


        #4
        Vs: IBM 755cx toide.

        Tänud PIC-ile kes saatis manuali. Kõik vastused olemas!

        Comment


          #5
          Vs: IBM 755cx toide.

          Täpsema uurimise käigus selgus et on vaja hankida 19-21 V Dc toide kusagilt. Kas keegi on nõus müüma või teab kust saada sellist. Peab olema 30W.

          EDIT: Kas see peaks ideepoolest sobima http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_sto...artnr=615-8384

          Mitu vatti see annab?

          Comment

          Working...
          X