Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

lm1036n

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: lm1036n

    jälle natukene targem tnx.. See konde värk võttis selle võrgumüra ära,aga mingisugune jõrin on ikka nagu taga.Ehk tuleb siis maandust(-) ühisesse punkti viima hakata,kui millalgi viitsimist tekib.

    ja kas tiigi elektroonikast saab ka normaalseid potesid we või on kõik praagid.üks 22k vms oli küll jummala võssa,mille ma ostsin.ja kas see Atro vms ei paku potesid????
    viimati muutis kasutaja otsija; 15 m 2006, 15:11.
    otsija

    Comment


      #17
      Vs: lm1036n

      Atro-s oli vähemalt kunagi potesid, ehk on ka praegu. Aga tester kaasa ja mõõda kohapeal ära, et kas käib

      Comment


        #18
        Vs: lm1036n

        Ehk tead ka ligikaudset hinda ütelda...Ei taha 50 eeq tükk ka osta.Tiigis oli mingi kahtlane vene oma ja välimus juba jättis soovida.ma usun,et kui ikka kaasaegsem on,siis ei ragise midagi.ainult seda pean vaatama,et sellele eelvõimule sobiks ikka.
        otsija

        Comment


          #19
          Vs: lm1036n

          Esiteks, see skeem ei hakka kunagi ragisema.
          Otsi lineaarne potkas takistusega 5k kuni 75k vahemikus sulle sobiva hinnaga ja sulle sobiva võlliga ja küll ta töötab.

          Comment


            #20
            Vs: lm1036n

            No kui potekas ikka täielik saast on,küll siis vol nuppu sättides ka ragin ja hpragin sisse tulevad.Skeem ise loogensh,et ei ragise,aga potekad võivad küll, sellist tempu teha reglueerides,kui kulunud vms on.Ja kas potekate takistuse võib nii laiaulatuslikult valida we...Normaalne.
            otsija

            Comment


              #21
              Vs: lm1036n

              Potekad selle skeemi puhul ei tekita mingit raginat.
              Uuri natuke kivi datasheeti, siis saad aru.
              Kui potekas on vana ja kulunud, siis hakkab kõige rohkem volüüm, toon vm. suures ulatuses kõikuma, mitte ragisema.
              Volüümi, balansi jm reguleeritakse kivi sees elektrooniliselt. Potekatega keeratakse ainult juhtpinget. Sellepärast võidki valida potekaid suht laias vahemikus.
              Kunagi proovisin ka mingi analoogse kiviga eelvõimu teha. Võrgumüra eemaldamisega oli igatahes kõvasti tegemist. Maanduspunkti asukohaga pidi kõvasti mängima ja katsetama.
              Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
              Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

              Comment


                #22
                Vs: lm1036n

                Ah nii on lood no sis on suht norm.Ostan aga tiigist halliks oksudeerunid poted,torkan takka ja toimib..Võrgumürast sain peaaegu lahti,kui selle konde stabika takile lisasin ja ühtsema maanduspunkti lõin.
                otsija

                Comment


                  #23
                  Vs: lm1036n

                  Tegin kah sama kiviga eelvõimu ja potekad, mida kasutasin olid vist lineaarsed ja need ei töödanud üldse. Proovides aga suvalisi vene potekaid asi töötas.

                  Comment


                    #24
                    Vs: lm1036n

                    Ühe jama avastasin veel...Nimelt kui ta nii tund paar järel on olnd,siis hakkab moonutama.Nagu korraliku bassi asemel pläristab juba suht vaikselt:S
                    otsija

                    Comment


                      #25
                      Vs: lm1036n

                      Ma tegin ka endale selle eelvõimu 100wTDA7294-le.
                      Algul olid ka sees mingid mürad. A maanduse asukoga muutmisega sain asja korda. Ühendasin stepsli kolmanda klemmi ka maandusesse siis kadusid kõik mürad ära.

                      Comment

                      Working...
                      X