Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

"Soundwave SPT 1200" skeem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    "Soundwave SPT 1200" skeem

    Tervist, kaasfoorumlased.
    Pöördun te poole siis sellise murega, et läbi läinud pealkirjas mainitud võim. Kahjuks pole aga skeemi kuskilt võtta ning niipalju, kui googeldada olen suutnud, on täielik tühi maa selle koha pealt. küll leiab pilte ja hinnakirjasid võimu kohta, kuid mitte seda, mida vaja.

    Seega loodan, et oskate aidata abivajajat ja kätte näidata, kust võiksin saada sellele skeemi.
    Kui midagi ei tia, kysige minult...ma ei vasta:

    #2
    Vs: "Soundwave SPT 1200" skeem

    Aga mis tal täpsemalt juhtus, ega seal mingit keemiat ei saa olla, läbi lähevad ikka kindlad osad. Lahenduselt peaks olema nagu tüüpiline PA võim.

    Comment


      #3
      Vs: "Soundwave SPT 1200" skeem

      üks kanal sai tunda väljundi kokkulaskmist, sellel siis avastasin, et paar lõppu ja mõni juhtahela(või misasi see oligi... ) transs läbi põlend. misasjad veel läbi lähevad selles olukorras? oskab keegi öelda?

      teine kanal oli läbi juba siis, kui ostetud sai. sai siis ka seal neid lõppe kontrollitud. samamoodi läbi. kuid selle põhjust ei tea, miks just nii. ehk tõesti siis lasti ka sellel väljund kokku minna.
      muidugi üks loll küsimus, aga mismoodi see pingete paikaajamine ja häälestamine käib... ilma ossita ei mängi vist välja ? ja igaksjuhuks küsiks ka, et mis nad igalpool parandustes kontsertvõimude eest umbkaudu küsivad ? jupid iseenesest ei maksa väga palju...aga just see tööraha.
      Kui midagi ei tia, kysige minult...ma ei vasta:

      Comment


        #4
        Vs: "Soundwave SPT 1200" skeem

        pingete paikaajamise vaev jääb sellistel võimenditel tavaliselt ära.kui kui osad on korras,siis on pinged ka kohe paigas.
        lõpus on tal kindlasti 2SA1302/2SC3281(umbes90- 100 krooni komplekt).mitu paari transistoreid sul kanali kohta on. 4 või 8?
        selle järgi rehkenda detailide hind.
        töörahaga on nii,et kes alla 400- küsib,see ei kujuta ette töömahtu.kes üle 600- tahab,seda võid julgelt nöörijaks nimetada.

        Comment


          #5
          Vs: "Soundwave SPT 1200" skeem

          Kaldun arvama, et tegemist on "vene imega".Pealegi suht põlveotsas tehtud asjaga. Lõpus tal 8101 ja 02. Kanali-kohta mäletamistmööda 8+8 tk.Remontida sellist asja suht rõve. Montaaz ja konstruktsioon ääretult vilets.
          Aga iseenesest paarsada vatti pigistab sealt välja küll.

          Comment


            #6
            Vs: "Soundwave SPT 1200" skeem

            lõpus on tal kanali kohta 16 transsi, d1047 ja b816/7 millele lisaks keegi asjaarmastaja on mingi hetk osad neist vahetanud kt8101 ja 02 vastu.
            tavaliselt põlevad neil siis lõpud ja juhtahela transid läbi ? või läheb lisaks sellele ka mõni mikroskeem ? kui tõenäoline on, et ma selle peale transside vahetamist tööle saan ? kas oleks parem vahetada kõik 16 transsi kt8101 ja 02 vastu ? või las jääb see segapuder ?
            Kui midagi ei tia, kysige minult...ma ei vasta:

            Comment


              #7
              Vs: "Soundwave SPT 1200" skeem

              tegu on tõesti vene imega,ainult et seal ei tohiks olla ühtki vene päritoluga detaili(vähemalt elektroonika osas)
              õiged nimetused on siis 2SD1047 ja 2SB817

              Comment


                #8
                Vs: "Soundwave SPT 1200" skeem

                kas kt8101 /02 sobib vahetuseks ? aga koos originaalidega töötamiseks ?
                Kui midagi ei tia, kysige minult...ma ei vasta:

                Comment


                  #9
                  Vs: "Soundwave SPT 1200" skeem

                  kui liha ei ole,siis on ka vähk kala,ütleb vene vanasõna.
                  nii et võid kasutada ka KT8101/8102 transistoreid.

                  Comment


                    #10
                    Vs: "Soundwave SPT 1200" skeem

                    aga kui raske oleks ikkagi skeemi sellele asjale saada?
                    Kui midagi ei tia, kysige minult...ma ei vasta:

                    Comment


                      #11
                      Vs: "Soundwave SPT 1200" skeem

                      Võib juhtuda, et täpselt sama elektriskeemi mis sellel mudelil ei leiagi ja saab ka ilma selleta. Sama võimu kohta olen näinud kunagi ammu skeemiküsimust GSM-foorumis aga millal, ei mäleta enam. Sa jooda kõigepealt rikkis kanali pealt kõik lõputrantsid maha ja siis vaata palju neist läbi on. Võimendi proovimiseks piisab esialgu kummasegi õlga ühest võimsustransistorist, nii näed ära kas mujal veel kuskil tsombe sees on(tuleb odavam) ja alles siis võid trantse varuma hakata ja neid parameetrite kaupa välja valima. Isiklikult ma vene trantse ei kasutaks kuna, omalajal need PNP siirdega isendid neil eriti hästi välja ei kukkunud ja NPN-siirdega transistoridele raske paarilisi leida, muidugi kui juhuslikult pole käepärast 100-200 tk. Aga eks sa anna teada, mis asjast sai.
                      viimati muutis kasutaja Max27; 18 m 2007, 09:11.

                      Comment


                        #12
                        Vs: "Soundwave SPT 1200" skeem

                        Nii hull asi ka ei ole, PA vo]imudel neid Hfe vordseks ajama ei pea NPN ja PNP transsidel, hea muidugi oleks aga tarvidust ei ole. Olen ise n'inud nii, et on voimus PNP Hfe teguriga nt.30 ja NPN Hfe tegur keskmiselt ule 100 juba ja need voimud to;o;tavad ka normaalselt.
                        Vabandust vigad .

                        Comment


                          #13
                          Vs: "Soundwave SPT 1200" skeem

                          Ei leitud siis sellele võimule skeemi? Teab keegi targem selle võimendi reaalset võimsust 4 ja 8 oomiste korral?

                          Comment


                            #14
                            Vs: "Soundwave SPT 1200" skeem

                            Nüüd olen siis ühe sellise raipe omanik ja vaja seda kuidagi otsast elustama hakata aga elektroonika teadmised on suht olematud ja peale jootmise ja multimeetriga mõõtmise miskit teha ei mõista.

                            1 kanal on täiesti otsas omadega....kui kaitsmed sisse panen ja nuust sisse lülitan siis 10A kaitse põleb maha. (Hetkeks lööb muidugi ledid põlema)

                            2 kanal on vist natukene paremas seisus... väljundist tuleb plärinaga pooleks ka sinna lastud soundi. LEDid skeemil vilguvad justkui voolust jääks puudu. kui volume nullis siis ledid põlevad, kui volumet keerad siis lähevad tuhmiks ja palju keerata ei tahagi sest plärin mis välja tuleb on kole... Peale sisse lülitamist süttivad osad ledid ka hiljem.


                            Millest võiks alustada? Kas pakun valesti kui ütlen et teises kanalis on viga mujal kui lõpu transsides?

                            Saaks alustuseks ühe kanaligi korda oleks juba parem kui praegu

                            Comment


                              #15
                              Vs: "Soundwave SPT 1200" skeem

                              Nüüd olen siis ühe sellise raipe omanik ja vaja seda kuidagi otsast elustama hakata aga elektroonika teadmised on suht olematud ja peale jootmise ja multimeetriga mõõtmise miskit teha ei mõista.


                              Millest võiks alustada? Kas pakun valesti kui ütlen et teises kanalis on viga mujal kui lõpu transsides?


                              Algteadmiste omandamisega! Pakkumise järgi mingit remonti ei teostada, selleks on teadmisi vaja. Võta raamat ja hakka õppima!

                              Comment

                              Working...
                              X