Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

tda2040 toide

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    tda2040 toide

    Skeem pärit siis tda2040 datasheedist ja küsimus on selline, et kuigi seal on kirjas with SPLIT power supply, kas mitte ei ole skeem single? (Võimalik, et ma olen ka loll, palun seda mitte ette heita, muidu ma kurvastan)
    Condemn the hive.

    #2
    Vs: tda2040 toide

    Seal on jah 2 skeemi, millel mõlemal on kirjas split power; eks tuleb ise loogika appi võtta ja kainet mõistust kasutada.
    Datasheedi autorile saada kahjunõue/kohtukutse eksitava info levitamise eest
    Head susserdamist !

    Comment


      #3
      Vs: tda2040 toide

      Loogikat natuke on antud aga kainet mõistust, vat seda hetkel pole. Sellepärast olgu ka kohe küsitud, et kas see skeem on õige ja töökorras, lihtsalt pealkiri on eksikombel vale pandud või on joonis täpselt sama väär nagu with split power supply. ehk siis lühidalt ja konkreetselt, will it work when i build it propely just as the schematic says?
      Condemn the hive.

      Comment


        #4
        Vs: tda2040 toide

        Diagonaalis vaadates ei nähe põhjust, miks ei võiks töötada.
        If you think education is expensive, try ignorance.

        Comment


          #5
          Vs: tda2040 toide

          panen siis kokku ja anna teada kas teeb midagi või mitte
          Condemn the hive.

          Comment


            #6
            Vs: tda2040 toide

            skeem peaks jah toimiv olema, aga siiski ühepolaarse toitega
            Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

            Comment


              #7
              Vs: tda2040 toide

              Tee parem bridged versioon valmis, see toimib kindlalt, ise katsetasin. Ribaversioon paistab ka toimivat, need single supply on pullshitt!

              Comment


                #8
                Vs: tda2040 toide

                Jup, väga hästi töötab single supply selle skeemi järgi. Nii et kes tahab sama kivi kasutada ja teha single supply, see tähendab ühepolaarsel toitel, siis võib seda skeemi julgesti usaldada. Kivi kohta ma kah midagi paha ei ütleks. Toiteks on 14Ah 12V väike aku ja helipoissi on vaja ühe isetehtud umbes 30Wrms kõlarile. Kuna eesmärgiks ei olnud saada nii kõva mütakat kui vähegi tuleb, või siis lasta kõik nii plärisema kui saab, siis ma ütleks et kui ma selle võimuga isegi 12w välja pigistan, siis on sellest maa ja ilm. Ei olnud ju vaja sellega diskot teha, vaid asja mõte oli üks kaasaskantav imekast teha.
                Condemn the hive.

                Comment


                  #9
                  Vs: tda2040 toide

                  Esmalt postitatud ainpaasalu poolt
                  siis ma ütleks et kui ma selle võimuga isegi 12w välja pigistan,
                  Väheke maale ligemale,
                  13,2V/2=6,6; 6,6x0,7=4,6; 4,6x4,6=21; 21/4=5,3W saad sel juhul kui võimus ei oleks kadusi(ideaalvõimendi), reaalselt ehk 4W. Füüsika karm tegelikkus.
                  VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                  Comment


                    #10
                    Vs: tda2040 toide

                    Väga head neli vatti!
                    Condemn the hive.

                    Comment

                    Working...
                    X