Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Skeemi toitepinge tõstmine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Skeemi toitepinge tõstmine

    http://www.velleman.be/downloads/0/manual_mk108.pdf

    Mismoodi peaks muutuma skeemi detailide parameetrid, kui toitepinge tõsta 12V DC (tegelik 13,7V DC) peale? Summeri asemele tahan panna releed. Transs peaks kannatama ka 13,7V ära, kuid kas ta ei muutu liiga tundlikuks või veel hullem tundetuks.

    #2
    Vs: Skeemi toitepinge tõstmine

    Ei avalda suurt mõju,kas 9V või 12v kasutad toiteks.Ja tundlikkus pigeb suureneb.
    otsija

    Comment


      #3
      Vs: Skeemi toitepinge tõstmine

      Kas tahad seda võrgust toita? Mul on ühe sarnase lülitusega kurvad kogemused. Alguses hurraaga alanud üritus lõppes sellega, et LED põles pidevalt. Ilmselt tuli see neetud maa läbi toitetrafo.

      Muide, ega sa juhuslikult mõnda solenoidklappi sinna külge ei taha panna? Mul oli mõttes selline omamoodi veealarm. Et sulgeks vajadusel vee.

      Comment


        #4
        Vs: Skeemi toitepinge tõstmine

        Mõte on andur ühendada valvekeskusesse ja toide on seal 12V alalist. Solenoidklapp on muidugi hea mõte, kuid esialgu jääb teostamata. Otsisin veelekke andurit ja selle hind tuli miskit 1000EEK kanti, seepärast otsin alternatiivi.

        Comment


          #5
          Vs: Skeemi toitepinge tõstmine

          Esmalt postitatud arvo poolt
          Transs peaks kannatama ka 13,7V ära...
          ma küll seal transsi kuskil ei näe..

          Comment


            #6
            Re: Vs: Skeemi toitepinge tõstmine

            oskus on hoida õigel ajal oma näpud taskus... sul (Lex) see oskus vist puudub...
            Ei tea mis see BC517 seal siis on? lausa 2 tk ühes korpuses!

            Comment


              #7
              Vs: Skeemi toitepinge tõstmine

              Eino kuda transi põle... Sealt vaatab vastu ju meie kõigi vana hea sõber onu Darlington.


              Veelekke andur 1000.-? Sellist pole ma näinud. Oomipoes oli üks 400.-'ne, 4.5 patareitoide ja releeväljund.
              Küll aga juhtusin ma K-rauas nägema üht 135.-'st. Tootja Firestop :P Muidugi ostsin ära. Kakkusin lahti ka. Liimitud korpus, ei olnud eriti elektroonikusõbralik. Aga vähemalt ei olnud kivi pealt numbreid maha lihvitud.
              Seal on sees MC14467P1. Suitsuanduri kivi See seletab ka suitsuanduri stiilis piiksumist.

              Huvitav, kas sellest saaks midagi teha. Mulle kangesti meeldiks pika ja mitmeharulise andurijuhtmega ja võrgutoitega veeandur. Releeväljundiga.

              Comment


                #8
                Vs: Skeemi toitepinge tõstmine

                ongi Darlington ta ei ole ju transs. ta on liittranss .. ok andke andeks

                Comment


                  #9
                  Vs: Skeemi toitepinge tõstmine

                  to: ketas
                  datasheedilt paistab, et pin 13 või 14 peaks releeväljundiks sobima.
                  parandage mind kui ma eksin.
                  kui sellise hinnaga veeandureid antakse, siis peaks ise ka poodi minema

                  Comment


                    #10
                    Vs: Skeemi toitepinge tõstmine

                    hehh, suti OT vist, aga põhimõtteliselt saab ju veeanduri patakast, komparaatorist, takist ja transist ning releest?

                    mis asi veel 1000.- maksab?
                    Erilahendused.
                    PS või mail.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Skeemi toitepinge tõstmine

                      Esmalt postitatud W@ldur poolt
                      hehh, suti OT vist, aga põhimõtteliselt saab ju veeanduri patakast, komparaatorist, takist ja transist ning releest?

                      mis asi veel 1000.- maksab?
                      Disain ehk? Kullatud korpus võibolla?

                      Comment

                      Working...
                      X