Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Otsin 0-50~60V 0-5A toiteploki skeemi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Otsin 0-50~60V 0-5A toiteploki skeemi

    Palun infot vähemalt sellise reg-ulatusega toiteploki skeemi leidmisel. Pinge reguleerimine võib alata muidugi mõnest voldist.
    PS. Tean, et google on olemas.

    #2
    Vs: Otsin 0-50~60V 0-5A toiteploki skeemi

    2A aga 0-50V http://www.electronics-lab.com/proje...029/index.html

    EDIT: 5A 0-50V ka olemas http://www.a-and-t-labs.com/K2_Lab_P...pply/index.htm

    EDIT2: üks veel http://www.elecfree.com/electronic/c...tl494-mj15004/
    viimati muutis kasutaja mairo22; 02 m 2008, 18:12.

    Comment


      #3
      Vs: Otsin 0-50~60V 0-5A toiteploki skeemi

      radikaid on mul sulle selle projekti jaoks pakkuda.
      Erilahendused.
      PS või mail.

      Comment


        #4
        Vs: Otsin 0-50~60V 0-5A toiteploki skeemi

        Proovi parem impulss-pingeregulaatorit.Tuleb suurema kasuteguriga ja see tl494 järgi tehes ei ole kuigi keeruline ka.Kuigi ma lükkasin millalgi kiiresti rippmontaazina asja valmis kuid miskit suurt kasutegurit ei tundunud olevat(vb minu viga asendustes).
        otsija

        Comment


          #5
          Vs: Otsin 0-50~60V 0-5A toiteploki skeemi

          Tänan abi eest projekti edasiviimisel. Neid tagasihoidliku kvaliteediga skeemide koopiaid ma olin vaadanud, kuid kuna ise ei osanud komponentidele õigeid nominaale panna, siis loobusin. KIT-ide hind on samas klassis valmis toiteplokiga. Kindlasti soovin voolupiiramist.
          http://www.elfaelektroonika.ee/cgi-b...artnr=615-8387

          Huvitaks umbes sellise skeem, mida ei ole leidnud.

          Comment


            #6
            Vs: Otsin 0-50~60V 0-5A toiteploki skeemi

            Esmalt postitatud gadag poolt
            Huvitaks umbes sellise skeem, mida ei ole leidnud.
            Aga millised sa leidnud oled peale minu antud skeemide muidu ei oska pakkuda ju?

            Comment


              #7
              Vs: Otsin 0-50~60V 0-5A toiteploki skeemi

              Ma ei ole leidnud ühtegi 0-50~60V 0-5A skeemi, kus oleks
              1. loetavalt joonistatud skeem
              2. loetavalt kõik komponendid
              3. voolu piiraja
              4. boonusena ei teeks paha ka PCB

              Comment


                #8
                Vs: Otsin 0-50~60V 0-5A toiteploki skeemi

                osta see toitekas ja rahu majas. Ise sa seda odavamalt ei tee.

                Comment


                  #9
                  Vs: Otsin 0-50~60V 0-5A toiteploki skeemi

                  Lgp. KaruTEC.
                  Lugedes aegajalt foorumit, hindan väga kõrgelt su erialaseid teadmisi, kuid mind huvitab endiselt skeem, mis sobiks asjaarmastajale ja üldse konkreetsed soovitused toiteploki ( tahan teha 2tk. ) ehitamiseks. Aasta tagasi tegin 2x 0-30V 2A ,+-6V2A, +-9V2A, +-12V2A .Osa sellest võiks võimsam olla.
                  Kui vajaksin soovitust ostuks, sõnastaksin küsimuse teisiti.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Otsin 0-50~60V 0-5A toiteploki skeemi

                    jah, madalamad pinged alla 35V jne kuni paari amprise voolu korral pole rasked.
                    Aga just kuni 50V ja suurem vool (5A) kõrgendab pilotaaži.
                    Usu, mida sulle soovitatakse ja usu neid, kes päevast päeva asjaga tegelevad. Jah, tõde on tihti valus, aga milleks hakata jalgratast leiutama?
                    Ostes tuleb odavam, pole ju mõtet keerutama akata.
                    Erilahendused.
                    PS või mail.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Otsin 0-50~60V 0-5A toiteploki skeemi

                      Esitasin küsimuse enda arust üsna konkreetselt, seetõttu lootsin saada arukaid nõuandeid just sellele küsimusele, mitte sealt edasihargnevatele mõtetele ja subjektiivsetele järeldustele, mis on kindlasti omastkohast õiged, kuid ei haaku kuidagi püstitatud eesmärgiga.
                      Kui inimene küsib poes suusamääret, siis ei ole mõtet vastata, et bussipilet on odavam ja bussiga saab kiiremini kohale. Mul on samalaadne situatsioon. Seda toiteplokki ma tahangi lihtsalt ehitada ja kui õnnestub, siis ka edaspidi kasutada lihtsate projektide puhul. Mul ei ole ühtegi iseehitatud elektroonikaseadet reaalselt vaja.
                      Kui kellelgi on midagit arukat skeemi asjaarmastajale, olen tänulik. Kui ma oma tasemele vastavat infot ei leia, loomulikult ma ostan need toiteplokid (selleks ma ei vaja isegi kinnitust), et edasi mängida.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Otsin 0-50~60V 0-5A toiteploki skeemi

                        Esmalt postitatud gadag poolt
                        Esitasin küsimuse enda arust üsna konkreetselt, seetõttu lootsin saada arukaid nõuandeid just sellele küsimusele, mitte sealt edasihargnevatele mõtetele ja subjektiivsetele järeldustele, mis on kindlasti omastkohast õiged, kuid ei haaku kuidagi püstitatud eesmärgiga.
                        kord proovis yks mees ka igiliikurit ehitada...
                        Erilahendused.
                        PS või mail.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Otsin 0-50~60V 0-5A toiteploki skeemi

                          W@ldur. Vabandan, kui küsimus ei olnud üheselt mõistetav ja sulle näis, et ma tahan pinget (potentsiaalide vahet) koormusel mittemillestki. Pidasin silmas siiski võrguvoolu alaldamist. Vabandan, piinlik on.
                          Mida arvatakse sellest?
                          http://209.85.135.104/search?q=cache...ient=firefox-a
                          viimati muutis kasutaja gadag; 03 m 2008, 00:29.

                          Comment


                            #14
                            Vs: Otsin 0-50~60V 0-5A toiteploki skeemi

                            Arvatakse seda et see ei ole skeem vaid simulaatorikatsetus.
                            Googlest sa sobilikku skeemi ilmselt ei leia, lähim skeem on nt. Art of Electronicus.
                            Kui sa natuke arvutada oskaks/viitsiks siis 60V 5A tähendab vajadust jahutada kuni 350..400W ning samavõrra on tarvis ka transside võimsust. Trafo võimsus peab olema ca 800VA. Sellise trafo hind on ~1500..2000 krooni, radikas on 300,-, transid 400, lüüdid 300-400, muu roju veel 1000 ja tulemus on ilmselt ettearvamatu kvaliteediga.
                            Kui sul on toitekat vaja, siis osta. Kui sul on ehitamisisu, siis ehita veidi nõrgem toitekas, 60V 3A skeem on Art of Electronicus ja töötab väga ilusti. Aga kui sa oled veendunud et oskad ise paremini ja odavamalt siis anna pärast meile surelikele ka teada kui hea sai.

                            Comment


                              #15
                              Vs: Otsin 0-50~60V 0-5A toiteploki skeemi

                              Siin on ka 1 skeem. Proovinud ei ole. Mkiskipärast tundub, et selliste voolude juures oleks impulsstoide (nt., vanast ATX-toitest tehtu) parem. Selliste skeeme oli ka siin foorumis. Tõsi, impulssmüra väljafiltreerimine on ka paras tegemine.
                              - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                              - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                              Comment

                              Working...
                              X