Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

usb video adapter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    usb video adapter

    Kas keegi oskaks anda n6u kustkohast alloleva kaabli skeemi leida v6ix ...
    http://www.ramelectronics.net/html/usb_vid...eo_adapter.html
    ??? ??? ???

    #2
    Ehee,selles karbikeses on tõenäoliselt päris keeruline skeem sisse ehitatud.
    Vana helitehnika remont Pärnus

    Comment


      #3
      keeruline v6i mitte aga ise ka ei julge susserdama hakata kui aimu asjast pole :'( ...
      nii et oled seda meelt et seal on skeem ikkagi see mingi...

      Comment


        #4
        Skeem on seal sees kindlasti,sest see asjandus võtab sisse Composite video signaali ja SVHS signaali,mille ta muundab USB jaoks digitaalsignaaliks.Sisuliselt peaks ta olema midagi analoog-digitaal muunduri (konverter) sarnane asi. :
        Vana helitehnika remont Pärnus

        Comment


          #5
          See asi on Eestis ka täiesti müügil, olen näind ja töötab ilust :P Aga tahab ikka jõõhkrat masinat.. Kui mingit tulemust tahad, siis osta, see pole üldse kallis

          Comment


            #6
            See asi on Eestis ka täiesti müügil, olen näind ja töötab ilust :P Aga tahab ikka jõõhkrat masinat.. Kui mingit tulemust tahad, siis osta, see pole üldse kallis
            Ehk oskad öelda kus kohast seda osta saax.... ???

            Comment


              #7
              Oeh, arvutikasutaja promos seda, aga tõesti ei mäleta..Aga võin järgi uurida..

              Comment


                #8
                Oeh, arvutikasutaja promos seda, aga tõesti ei mäleta..Aga võin järgi uurida..
                ole meheks kui liig keeruline pole .. ma olen ise juba loobunud otsimisest..no way :'(

                Comment


                  #9
                  Augusti AK-s oli tõesti sarnane asi. Tootja - Belkin. Maaletoojat ei mainitud miskipärast (ei maksnud piisavalt ?).Loost selgus, et toimetus oli seda karpi testinud => on olemas küll. Kirjuta neile ja küsi. Jutu all oli aadress: ando@arvutikasutaja.ee
                  - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                  - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                  Comment


                    #10
                    Augusti AK-s oli tõesti sarnane asi. Tootja - Belkin. Maaletoojat ei mainitud miskipärast (ei maksnud piisavalt ?).Loost selgus, et toimetus oli seda karpi testinud => on olemas küll. Kirjuta neile ja küsi. Jutu all oli aadress: ando@arvutikasutaja.ee
                    thnx vihje eest

                    Comment

                    Working...
                    X