Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

TDA7384 võim

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    TDA7384 võim

    olemas on selline võimendi kivi. kougitud on ta ühest philipsi autoraadiost. nüüd oleks vaja talle mingit skeemi, millega teda kuhugi mujale võimendiks panna. ise peaks ta välja andma 4*40W.
    hei.. HEI. paha koer.. too kohe tagasi

    #2
    http://www.datasheetcatalog.com/datasheet/.../TDA7384A.shtml


    p.s guuglll on olemas
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #3
      kas sellel skeemil peab olema 4 erinevat sisendit? et siis
      IN1 -> OUT 1
      IN2 -> OUT 2
      IN3 -> OUT 3
      IN4 -> OUT 4
      kui ma panen ntx IN4 külge miski heliallika, siis võimendatakse seda signaali kõigisse väljunditesse või ainult OUT4?
      PS: kas see skeem on valmis ehitamiseks? vajalikud jupid juurde osta ja töötab? või on siin sees jälle mingi kala?
      [img]www.hot.ee/eweb/TDA7384.jpg[/img]
      hei.. HEI. paha koer.. too kohe tagasi

      Comment


        #4
        Jah.
        neli sisendit -neli väljundit. kui kivi korras,, teeb ainult ettenähtud väljund häält
        Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

        Comment


          #5
          TDA7384 datasheet-is on mingi kala vist - 16 jala kohta on yhes kohas antud, et on AC-GND ja lyytkonde sappa, j2rgmisel joonisel aga ilma t2histeta ja l2bi tavalise keraamilise maandusse veetud. Kumb siis nagu 6iglasem on ???
          V6i parandage mind, kui ma olen millestki valesti aru saanud...

          Comment


            #6
            0,47uF eksisteerib nii lüüdina kui tavakondena. Ehk see selgitab...
            - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
            - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

            Comment


              #7
              KUULE KAS SEE MAKK MITTE RC624 RDS EI OLNUD KUS SA SELLE VÕIMENDI KIVI SAID...MUL ON LIHTSALT VÖLUME CONTROLLER ÕHTEAL SAMAL MAKIL(TDA7342) ..ÄKKI ON SUL SEE JUBLAKAS NÜÜD ÜLE..

              Comment


                #8
                Selle kiviga saab siis kuulatavat heli ainult ca 4*23w.
                Ülejäänud lubatud võimsus on suure moonutusega.
                "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

                Comment


                  #9
                  Ei. see ei ole mul rc624. hoopis rc602 on. igatahes. otsisin seda kivi, mis sul vaja ja sellist oma plaadi pealt küll ei leidnud
                  hei.. HEI. paha koer.. too kohe tagasi

                  Comment

                  Working...
                  X