Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Soovitage kiviv6imu skeemi...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Soovitage kiviv6imu skeemi...

    Oleks huvitet yhe kiviv6imu meisterdamisest, mis oleks 2v4*30..45W, soovitavalt 4Ohm ja tarbiks yhepolaarset 12V alalisvoolu. Skeem v6iks olla ka 2ra proovitud, et saaks vigu ennetada

    #2
    12 V toite puhul üle 10W neljaoomisel koorumusel ei pigista välja. Ka parema tahtmise juures mitte...
    Kas toidet rohkem pole ???
    Mina tegin tda2050ga vôimu ja veel ei kurda

    Edit: olid vist mingid philipsi kivid, kus pingetôstja sees sellega saaks teoreetiliselt nati rohkem kätte
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #3
      On olemas selline kivi jah, nimeks on tal tda1560Q, suudab anda 30W r.m.s 8oomise koormuse korral(thd 0,5%).
      Kui tahtmist on võin saata elektori võimendi skeemi koos plaadi joonisega.
      "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

      Comment


        #4
        Jah, oleksin huvtatud.
        Leidsin veel ka yhe toite, kust saab 18V DC k2tte 8)

        Comment


          #5
          On olemas selline kivi jah, nimeks on tal tda1560Q, suudab anda 30W r.m.s 8oomise koormuse korral(thd 0,5%).
          Kui tahtmist on võin saata elektori võimendi skeemi koos plaadi joonisega.
          Kas see 30w tuleb sillatuna kätte
          muusika on kuulamiseks

          Comment


            #6
            1562Q on veel kõvem, datasheet väidab 70W 14,4V pealt. Töötab 12-18V ühepolaarselt. Maksab u 180.- Kallimatest asjadest juurde vaja 2 lüüti >4700Mf ja üks toitelüüt vastavalt rahakotile(mul 10 000Mf). Veidi muud pudi ka 10 krooni eest. Ise tegin eelneva kogemuseta valmis ja sain tööle, olen rahul, annab rohkem maffi välja kui 200W (arvata võib PMPO) StarSound.

            Comment


              #7
              unustasin mainida et see 70W 10% thd, link ka http://www.semiconductors.philips.com/acro...62Q_ST_SD_2.pdf

              Comment

              Working...
              X