Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

FM Raadiosaatja projekt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    FM Raadiosaatja projekt

    Tere.

    Olen valmistanud Fm Stereo Transmitter-i http://www.sz123.com/use-bh1417f-diy...ansmitter.html Projekti baasil.

    Praeguseks on skeem koos, asjad plaadil. Puudu on vai pool ja sooviksin veidi nõu sellel teemal.
    Kuidas seda pooli ehitada? Mul on vaja ferriit pulka ja traadi juppi 1mm jämedusega. Kas Südamiku regulleerimist on ka vaja? Mul mingisugune maha joodetud pool on olemas, plaan oli selle pealt traat maha võtta ja ise uus asemele kerida (2.5 tiiru) Kuid, ei tea mida jälgida.
    Igasugused kommentaarid selle projekti osas oleksid samuti teretulnud.

    #2
    Vs: FM Raadiosaatja projekt

    Kommentaar: Eestis keelatud värk, vaata, et kellegi raadiot segama ei hakka, võid muidu vahele jääda.

    Comment


      #3
      Vs: FM Raadiosaatja projekt

      Südamiku reguleerimist on ka vaja, võta see vana pool vana traat maha ja uus asemele. Omast kogemusest ütlen, et tegin kunagi sarnast FM saatjat. Tulemuseks see, et asi ei häälestunud kuigi hästi ja saadetav sagedus hakkas saatesignaaliga kaduma juba eetris olevate raadiojaamade sageduste ette ja taha. Üldiselt ei soovita selliste tegevustega tegeleda...oht on ikkagi vahele jääda.
      It works better if you plug it in

      Comment


        #4
        Vs: FM Raadiosaatja projekt

        kui elad kuskil põllu peal kus lähim naaber on 700m ja teed siukese mille saate kaugus on max paarsada meetrit ja oled ise kindel et üle selle väga ei levi siis võib isegi sellega vabalt proovida,aga tja võib sul üks kord ukse taga olla ....

        Comment


          #5
          Vs: FM Raadiosaatja projekt

          selge, katsetan järele. Tänud!

          Seade oleks muidu töös vaid loetud minutid korraga..
          Loodetavasti ei hakka ujuma, muidu on jama majas.

          Comment


            #6
            Vs: FM Raadiosaatja projekt

            Ei uju see kusagile. See ju süntesaatoriga kivi. Nii nagu lüliteid klõpsid, ka sagedus üles-alla liigub. Ainult sellest ma ei saa aru, kuhu 2 sammu kadunud on. Vanasti sai 4 otsaga 16 sammu, sellel ainult 14. Praegu ei viitsi datasheeti ka lugema hakata.
            L1 ja 3 kondekat kivi 9. jala otsas soovitaks peale häälestamist vahaga üle tilgutada. Muidu võivad imelikud kolinad kuulda olla kui plaati miski põrutab - mikrofoniefekt ja PLL nii kähku ei reageeri. Vaha leevendab juppide vibreerimist.
            Harjutamine teeb harjutajaks.

            Comment

            Working...
            X