Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Logitech X-530 kõlarite võimendi skeem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Logitech X-530 kõlarite võimendi skeem

    Tervist,

    Kavatsen omale 5.1 kõlarisüsteemi ehitada ja sain sõbralt ühe katkise Logitech võimendi. Katki tähendab seda, et puudu on miski suur jupp alt vasakust nurgast (vaata pilt) ja ülalt paremast nurgast 2A104J kondensaatori juurest ka midagi puudu. Ma usun et see kondensaatori kõrvalt puudu olev jupp on ise samasugune, aga seda suuremat on juba raskem kindlaks teha. Skeemi otsing eriti tulemust ei andnud, äkki keegi siin oskab aidata...

    Oskar
    Click image for larger version

Name:	DSC_9123..jpg
Views:	1
Size:	58,6 KB
ID:	873709

    #2
    Vs: Logitech X-530 kõlarite võimendi skeem

    Alt vasakult siis puudu elektrolüütkondensaator ja ülevalt paremalt potensiomeeter helitugevuse reguleerimiseks.
    Seda sa teadsid ilmselt isegi, täpseid nominaale mina paraku küll öelda ei oska.

    Comment


      #3
      Vs: Logitech X-530 kõlarite võimendi skeem

      Kondeka alt on midagi puudu, ilma potensiomeetrita saab ka hakkama, aga just sealt on miski jublakas puudu.

      Comment


        #4
        Vs: Logitech X-530 kõlarite võimendi skeem

        Ja puuduva vidina kõrvale plaadile midagi kirjutatud pole? See on puudu siis vasakult kondensaatori alt teiselt poolt plaati?

        Comment


          #5
          Vs: Logitech X-530 kõlarite võimendi skeem

          Einoh ülalt paremalt seal kus on see roheline jublakas, potensiomeetri all. Juurde on kirjutatud C602, aga ma võin ka eksida, seal on tõeline tähiste rägastik.

          Comment


            #6
            Vs: Logitech X-530 kõlarite võimendi skeem

            C on kondensaator, ega rohkem sellest markeeringust teada ei saagi. Siis vaja kas skeemi, teist korras plaati või "äraarvamismängu mängida".
            Ei suuda paraku aidata, sorry.

            Comment

            Working...
            X