Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

aidake ullikest lm393

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    aidake ullikest lm393

    no vot ei ole nii tugev elektroonik, et ise aru saada. lm393 otsad kui skeem ise sellineClick image for larger version

Name:	kline.png
Views:	1
Size:	8,1 KB
ID:	873826 siis kas ma olen õieti aru saanud, et tip on jalg 1 (vasakul)on siis output ning 2 ja 3 on sisendid + ja - ning 5 ja 6 paremal on samuti sisendid. Minu arusaamise alus ST lm393 datasheet.
    Kui keegi seletaks kuidas lm393 8 jalga selle pildiga vastavusse viia oleks abiks.
    Tänades,
    Tuhna

    #2
    Vs: aidake ullikest lm393

    kas see oleks abiks

    Toidet ära unusta.
    Kui kindel see on, et see skeem pärast autoga töötab?

    Comment


      #3
      Vs: aidake ullikest lm393

      väikse hilinemisega aga tänud ja väga ei taha tööle minna jah, vcds lite ütleb, et interface OK aga kui masina külge panna ei suhtle ühegi mooduliga, seega tegin vähe lihtsama skeemi järgi kus kaks bc548 vcds jutt sama aga vähemsti midagi loeb kui leian viisi kuda si9243 või l9637 so8 oleks võimalik juhtmed külge saada siis proovime selle kah ära kuigi ideeliselt peaks see olema suht koht sama mis lm393.

      Comment


        #4
        Vs: aidake ullikest lm393

        LM393 tahab saada korralikku toitepinget - 15 kuni 36 V.
        Soovitan soojalt toidet COM pordist mitte võtta vaid toita LM393'e eraldi toiteplokist.
        Mõne vanema emaplaadiga millel COM pordist 15 V kätte saab võib isegi toimida.

        Comment


          #5
          Vs: aidake ullikest lm393

          kui skeemi vaadata siis toite saab ta 7805 mis peaks talle igati sobima com porti läheb ain't rx, tx ja maa, nagu ma juba ütlesin ei ole elektoonika vallas tugev aga neid lm393 skeeme vaadates on enamusel 3-10k tak outputi(1) ja vcc+(8) vahel, ma ei tea kui palju see asja võib mõjutada, et siin skeemis 1k on
          viimati muutis kasutaja tuhna; 16 m 2010, 14:32.

          Comment

          Working...
          X