Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Abp-12v/up/24v/25a

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Abp-12v/up/24v/25a

    Äkki kellelgi on sellise isendiga kogemusi

    Lolli peaga lasin toite talle tagurpidi sisse ja nii ta ära kolis. Pm tuleb väljundist sama pinge, mis sisse läheb.
    Karbi avamisel tuli korralikult haisu ja veidi halli suitsu. Esmapilgul ühtki komponenti peale pisikese kondeka, kõrbenud ei olnud
    Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

    #2
    Vs: Abp-12v/up/24v/25a

    Seal sees ehk boost step up tüüpi konverter äkki? Justkui oleks transs katkestusse põlenud ja toide jookseb otse läbi drosseli väljundisse. Samas mine sa tea kah mis seal sees olla võib.
    otsija

    Comment


      #3
      Vs: Abp-12v/up/24v/25a

      Praegu tekib mul pisuke kahtlus, kas see enne katsetustki elus oli. Põhiahela sisendis on MBR4045PT dioodipaare 4tk rööpi peal ja minu toide annab enimalt 10A, seega sealt laks läbi minna ei saanud. Kontrollahel hakkab aga jadadioodiga, seega ka sealt pole nagu võimalik miskit läbi tulla
      Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

      Comment


        #4
        Vs: Abp-12v/up/24v/25a

        Juhtahela diood on ikka teistpidine, seega ilmselt see osa on maha põlenud. Kui skeemi olen maha joonistanud, siis saab äkki rohkem aru, mis seal maha võis põleda
        Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

        Comment

        Working...
        X