Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Estonia UP-010/UM-010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Estonia UP-010/UM-010

    kas keellelgi oleks anda Estonia UP-010/UM-010 skeemi? või linki kuskohast selle saaks?
    viimati muutis kasutaja tanellaanemagi; 16 m 2010, 21:27.

    #2
    Vs: Estonia UP-010/UM-010

    4 Oomise skeemi on võrdlemisi lihtne leida, näiteks http://www.qrz.ru/schemes/detail/5330.html
    Aga kuna juba sihuke teema tehti, siis tegelikult otsin ise 8 oomise lõppvõimendi skeemi, mida pole küll kusagilt leidnud.
    Abiks arvutustel: Oomiproge, Võimuproge
    Kahtled mõne muusikapala/albumi kvalikteedis? Ei kõla nagu päris nii? Hajuta viimased kõhklused programmiga AudioVisualizer !

    Comment


      #3
      Vs: Estonia UP-010/UM-010

      Ma pole 4-oommist seest näinud, aga on need skeemid siis nii erinevad? Pisuke juppide ja parameetrite erinevus, võiks eeldada
      Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

      Comment


        #4
        Vs: Estonia UP-010/UM-010


        http://hparchive.com/
        https://worldradiohistory.com/index.htm

        Comment


          #5
          Vs: Estonia UP-010/UM-010

          aga kas 8 oomisele siis 4 oomiseid järgi panna ei või`? ja kust ma teada saan kumb mul on?

          Comment


            #6
            Vs: Estonia UP-010/UM-010

            Esmalt postitatud reuter poolt Vaata postitust
            Ma pole 4-oommist seest näinud, aga on need skeemid siis nii erinevad? Pisuke juppide ja parameetrite erinevus, võiks eeldada
            Ei muidugi saab 4-oomise omaga ka hakkama, ega seal suuri erinevusi pole aga võiks ikka 8-oomise oma ka olla.

            A ja eelmisele küsijale, et 8 oomine varjant ei lase kõlareid sisse lülitada, kui 4-oomised järgi paned.
            Abiks arvutustel: Oomiproge, Võimuproge
            Kahtled mõne muusikapala/albumi kvalikteedis? Ei kõla nagu päris nii? Hajuta viimased kõhklused programmiga AudioVisualizer !

            Comment


              #7
              Vs: Estonia UP-010/UM-010

              seljuhul on mul 4 oomine sest 4 oomised järel ja mängib küll, aga mille jaoks on eelvõimul selline asi nagu kontroll? et mis see teeb?
              viimati muutis kasutaja tanellaanemagi; 18 m 2010, 18:51.

              Comment


                #8
                Vs: Estonia UP-010/UM-010

                Esmalt postitatud tanellaanemagi poolt Vaata postitust
                aga mille jaoks on eelvõimul selline asi nagu kontroll? et mis see teeb?
                Parematel magnetofonidel on selline asi nagu "läbivtrakt". See tähendab, et on eraldi ja sõltumatud salvestuskanal ja taasestuskanal, oma eraldi helipeadega. Kontroll-funktsioon võimaldab kuulata koheselt salvestamise ajal värskelt lindile salvestatud signaali läbi taasestuskanali, et jooksvalt veenduda salvestise kvaliteedis. Näiteks kui salvestuspea tööpind mustub kehva lindi tõttu salvestamise ajal ja salvestis kaotab kõrged sagedused, siis saab kohe operatiivselt sekkuda. Digisalvestamise ajastul on vbl raske sellise funktsiooni vajadust mõista...
                Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

                Comment

                Working...
                X