Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

plaksuga tuled põlema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    plaksuga tuled põlema

    oleks sellist skeemi endale vaja kindlast teist keegi tiab mõnda skeemi selle kohta.... oleks väga tänulik(ärge soovitage google.com'i)
    Kui midagi ei tia, kysige minult...ma ei vasta:

    #2
    ei ei soovita goole´t, soovitan pigem selle sama foorumi otsingut (vaata mõni teema allapoole)

    Comment


      #3
      vaata, sellisele adrele nagu www.epanorama.net, seal on igasugu staffi.

      Comment


        #4
        http://home.maine.rr.com/randylinscott/dec97.htm

        Comment


          #5
          ma asjas alles uus ja ei saa skeemi juures sellest aru et kuhu ma siis lambi ühendan?
          Ja kui keegi viitsib võiks vaja minevate juppide kohta veel andmeid anda kuna ise asjast muud ei jaga kui kokku tinutamist ja poes ei osata nii mulle vajalikke juppe anda

          Comment


            #6
            ma asjas alles uus ja ei saa skeemi juures sellest aru et kuhu ma siis lambi ühendan?
            Ja kui keegi viitsib võiks vaja minevate juppide kohta veel andmeid anda kuna ise asjast muud ei jaga kui kokku tinutamist ja poes ei osata nii mulle vajalikke juppe anda
            see töötab sedasi (kui ma tegstist aru sain õieti): mikrofon, võimendi, 555 teeb midagi millest ma aru ei saanud, siis see saadedakse j2rgmisse kivisse. seal yks plaks paneb q1 tööle ja selle peale hakkab 5v reed relay tööle. kaks plaksu ja q1 pannakse kinni (off) siis ei tööta ka relee.
            http://www.alldatasheet.com/

            Comment


              #7
              aga ikkagi kuhu ma lambi ühendan

              Comment


                #8
                Ma loodan, et sa tead, kuidas need komponendid omavahel töötavad: Patarei, lüliti, lamp.
                Kui tead (oletan, et tead) ei ole muud, kui paned lüliti asemele skeemil oleva relee, mis lülitab su lampi.
                transistor[ätt]starline[punkt]ee

                Comment


                  #9
                  link=board=f13;num=1072636704;start=0#7 date=01/23/04 19:05:01]Ma loodan, et sa tead, kuidas need komponendid omavahel töötavad: Patarei, lüliti, lamp.
                  Kui tead (oletan, et tead) ei ole muud, kui paned lüliti asemele skeemil oleva relee, mis lülitab su lampi.
                  Sellest kudas jupid omavahel töötavad saan ma enamvähem aru küll , kuid ma ei saa aru kuhu ma ühendan lambi juhtmed

                  Comment


                    #10
                    K1 skeemis on relee oma kontaktidega. Ühendad need kontaktid lambi ahelasse järjestikku (nagu laelambi lülitilgi). Lamp võib olla nt. 220V pirn kui relee seda kannatab.
                    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                    Comment


                      #11
                      äkki ütleks keegi milliste näitajatega see relee täpselt peab olema(ma ei oska nagu valida) ja et ikka 220v pirni põlema saaks panna

                      Comment


                        #12
                        Kontakte läbiv vool >1A, pingel 250V. Rakendumispinge nagu su skeemi toide võimaldab. On olemas nt. 5V, 12V jne releed (rakendumispinge suhtes). Küsi poes, nad saavad aru ja soovitavad konkreetse margi.
                        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                        Comment


                          #13
                          to: sops31

                          Kas sa said kõik jupid ostetud, palju need kokku läksid ?
                          ps. kas seda valmis seadet ka kusagilt on võimalik osta ?

                          Comment


                            #14
                            Pole veel poodi jõudnud

                            Comment


                              #15
                              kumba mikrofoni peab siin kasutama kas  MIKROFON 50...10000 Hz JOODETAV(95.70 .-) või M300 ELEKTREETMIKROFON d=10mm(14.00 .-)
                              ja releed ei oska kah valida

                              Comment

                              Working...
                              X