Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

PC Remote

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    ei no kursori veeretamine on küll mõttetu teha puldiga/kui mitte võimatu. Ega nii ongi igale nupule oma funktsioon. üks paneb sul musa mängima, teine pausi, kolmas üldse arvuti kinni. et ei viitsi nagu juurde "roomata" et hiirega jamada.
    Kaur paneb asja kokku aga eks ta ise räägib täpsemalt, mis ja kuda.

    Comment


      #47
      Jah, Kaur läheb homme poodi Female Com pistiku järgi. Tinutab kodus kokku.
      Tegeleb natuke programmiga ja hakkab mõnusalt puldiga musa vahetama ja muid asju tegema. B-)

      Comment


        #48
        Originally posted by elu@Mar 14 2005, 22:45
        Lugesin teema läbi ja tekkis küsimus, kas puldil saab panna ühe nupu alla ühe käsu või saaks mingi nipiga ekraanil kursorit kah lohistada... See annaks ju piiramatud võimalused...kasvõi voodist netis ringi kolada
        saad küll kursorit lohistada, aga arvan et see tüütab su lõpuks ära kuna asi liigub väga aeglaselt ja eri suunas liikumiseks pead eri nuppe vajutama..........ja nt topeltklikki mina küll teha ei saanud...(kuidagi peax vist ikka saama)

        Comment


          #49
          Originally posted by edgarv@Mar 15 2005, 01:23
          ..........ja nt topeltklikki mina küll teha ei saanud...(kuidagi peax vist ikka saama)
          Selleks on jah olemas "Mouse left doubleclick" või saab ka ühe nupuvajutuse peale Girderit 2x lihtsalt left clicki tegema panna

          Comment


            #50
            osadel projektoritel on näiteks selline funktsioon, et selle puldiga saab hiirt juhtida. ainuke kasutatav lahendus on siiani olnud ühel vanal philipsi projel (millel küll oli palju muid tüüpvigu näiteks jahutusega) - sellel oli puldi peal keeutatav kuul ja 2 nuppu. variandid 4-suunalise nupuga on täitsa ikaldus ja neid kasutada on jama. palju kiiremini jõuab juba päris hiire juurde

            Comment


              #51
              Proovisin kah seda girderit,aga suurt ei jaganud sellest programmist,nagu vahepeal
              ta isegi leidis midagi,aga ei osanud neid käsklusi sinna panna.
              järgmisel käivitamisel lõi kasti ette,et ei saa avada com porti(nii 1-e kui ka 2-e )

              vastuvõtja tegin selle ir dioodi ja kiviBL2055-ga(võttis 2mA voolu)
              stabilitronile sai eeltakisti kah pandud(470oomi)

              Comment


                #52
                Ää... Asi koos . Programm peal aga ei oska seadistada h34r: . Kus ma selle IGORSFH-56 device valin?

                Comment


                  #53
                  Up!
                  Seadistusega seonduv abi oodatud.

                  Comment


                    #54
                    nu olen ma pime või aga ei näe et oleksid öelnud millist proget piinad?!
                    siis saab edasi juhendada.

                    Comment


                      #55
                      Girder 3.3

                      Comment


                        #56
                        Ää... Up!

                        Comment


                          #57
                          mul on com portidega jama:selle groundi (ots5)suhtes tuleb RTS(ots7)-10V aga skeemi järgi peaks ju +olema?
                          sellepärast ei töötagi midagi :unsure:

                          Comment


                            #58
                            vahetasin otsad ringi vastuvõtja töötab aga programmiga teda suhtlema panna ei oska.
                            panin selle igori pluugina ja valisin selle seadete alt com1.
                            kuidas edasi toimima peaks?

                            Comment

                            Working...
                            X