Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

APC SURT2000XLI marki UPSi skeemi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    APC SURT2000XLI marki UPSi skeemi

    Kui ehk kellelgi juhtub olema APC SURT2000XLI marki UPSi skeemi või service manuaali, paluks jagada. Piisab ka täpsem juhend, kuidas seda riista ilma akudeta käima ajada. Veebiotsing ei ole seni aidanud, ehk keegi upsidega rohkem tegemist tegija omab?
    Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

    #2
    Vs: APC SURT2000XLI marki UPSi skeemi

    Ehk mõni sobib.

    Link 1: http://www.upload.ee/files/3160423/a..._1400.pdf.html

    Link 2: http://www.upload.ee/files/3160428/a..._3000.pdf.html

    Comment


      #3
      Vs: APC SURT2000XLI marki UPSi skeemi

      niipalju kui mina nendest tean siis ilma akudetta seda käima ei saagi sest ta ju kontrollib aku mahtuvuse ära ja siis jäeb käima.

      selleta lahti mida sul täpselt vaja on et seda käima tahad ajada

      Comment


        #4
        Vs: APC SURT2000XLI marki UPSi skeemi

        Mõte on asi käima ajada pigem toitepinge stabilisaatorina, mitte katkematu toite allikana. Kaasas olevad akud on üleni koolnud, seade ei käivitu üldse mitte, kuigi põgus kontroll põlenguid ei tuvasta, kaitsmed ka terved. Tahaks hakatuseks leida mingi signaali, mis annaks võimaluse akude testi bypassida.
        Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

        Comment


          #5
          Vs: APC SURT2000XLI marki UPSi skeemi

          kui akusid ei ole siis see ei saa ka oma tööpõhimõtet täita aga pakun välja sellise värgi et mul oleks vaja suurema võimsusega upsi et vahetaks ära kui sobib muidugi et sina annad selle ja mina sulle vastu koos akudega APC smart UPS 1000VA.
          kui on selline asi mõeldav aga

          Comment

          Working...
          X