Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

ESTRADA võimendi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    ESTRADA võimendi

    Oleks tarvis uurida natukene niisuguse kontsertvõimendi, nagu seda on ESTRADA 101, skeemi. Võim ise on suur raske kolakas, kunagi varustas NSVL sellistega paljusid koole ja lasteaedu. Komplektis veel pult ja kõlard. Võimsus nom. 4*50 W. Kõik oleks nagu hästi, aga skeemi pole ju! Mäletan, et kunagi sai väiksena kortsunud user guide ahju pistetud :-[. Ehk saate aidata?

    #2
    kui vene keelt oskad, siis otsi guuglist. seal neid vene skeeme ikka leidub!

    Comment


      #3
      Mõte hea, ent olen ka sealt ja vene portaalidest otsinud, ent tulutult. :-/

      Comment


        #4
        digitalil sama probleem olnud, digital parandas ilma skeemita... aga ikkagi oleks parem, kui skeem ka oleks. Skeemi ei leidnud mitte kuskilt netist.
        Kui kellelgi see kuskil sahtlis vedeleb, v6iks selle 2ra sk2nnida ja yles riputada teistele kaa..

        Comment


          #5
          Nyyd sain lopuks selle kauaotsitud manuali koos skeemidega kätte , ühel tuttaval oli üle, kuna ta müüs oma ESTRADA ilma passita maha. Mul nyyd sellest ka PDF, aga 70Mb

          Comment


            #6
            Misasja.70Mb?????
            muusika on kuulamiseks

            Comment


              #7
              eh? kuda sa selle nii suureks ajasid? Pdf korral pannakse ju igasugu datasheete kümneid lehekülgi megabaiti...

              Comment


                #8
                Salvestasin skannides bitmapina (default), üks pilt ca 6MB ega pannud enne tähele kui kõik valmis. Võtan resolutsiooni maha ja teen uue PDF-i niipea kui saan...

                Comment


                  #9
                  Vs: ESTRADA võimendi

                  Kui kellelgi on veel skeemi saadaval sellele kolakale, oleksin tänulik. Google.ru ei olnud eriliselt abiks. Huvitab just lõppvõimendi skeem. Asi ise on ülikuulis kollases maonahaimitatsiooniga kastis, nii et ei raatsi ära visata. Minu eksemplari kallal on pisut marodööritsetud, aga skeemi olemasolul saaks asja vast.
                  Хоть я сразу не понял что это, ну почуствовал что для полного счастья это как раз вот уменя не хватало.

                  Comment


                    #10
                    Vs: ESTRADA võimendi

                    Salvestasin skannides bitmapina (default), üks pilt ca 6MB ega pannud enne tähele kui kõik valmis. Võtan resolutsiooni maha ja teen uue PDF-i niipea kui saan...
                    Kas jpg-ks või gif-iks salvestades ei oleks parem? Kasvõi irfan View-ga saad need ju ka pärast skännimist ära muuta.

                    Comment


                      #11
                      Vs: ESTRADA võimendi

                      to eggy: vaata kuupäeva!

                      Niipalju kui mina tean, thtasujal ei olnud lõppvõimu skeemi, ainult sama komplekti mikseri skeem.

                      Comment


                        #12
                        Vs: ESTRADA võimendi

                        Ega ma seda teemat enne rahule ei jäta, kui keegi ikka avastab, et tal see Estrada skeem sahtlipõhjas.
                        Хоть я сразу не понял что это, ну почуствовал что для полного счастья это как раз вот уменя не хватало.

                        Comment


                          #13
                          Vs: ESTRADA võimendi

                          Tore oleks kui kellelgi see Estrada skeem ikka leiduks. Plz.
                          Хоть я сразу не понял что это, ну почуствовал что для полного счастья это как раз вот уменя не хватало.

                          Comment

                          Working...
                          X