Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

korpuse ehitamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    korpuse ehitamine

    ma nagu olen väga võhik elektroonika teemadel, üldiselt, esimese asja tegin just.

    aga oleks vaja nagu mingi korpus või teema talle ümber teha, see on lausa funktsionaalselt oluline. et kuidas ja millest tavaliselt seda tehakse?

    minu konkreetsel juhul oleks vaja kuhugi patarei toppida ja tekitada mingi pragu, kust vahelt jookseks läbi.. no ütleme lint ja mõlemal pool linti on vastavalt fotodioodid ja fototransistorid ja siis vastavalt kas lindis on auk lähvad lahti-kinni. asi ise suht labane, aga nagu ei suuda midagi mõistlikku välja mõleda, et kuda siuke sobiv kere või asi teha, kus see toimida võiks..

    suur tänu,
    siim põder.

    #2
    Esimestele leiutistele sai omal ajal seebikarp korpuseks aretatud. ;D
    Head susserdamist !

    Comment


      #3
      kokkusattumus või reegel, aga ise jõudsin kah seebikarbini, niiet see vist jääbki.

      üldiselt ma saan aru, tehakse millest ette juhtub?

      Comment


        #4
        Kui endale tehakse, siis pole teinekord tähtis kas korpus asjal on vöi mitte, sest alatasa tehakse täiendusi ja löpuks lendab ikka ribadeks 8)
        Aga jah, korpus on endiselt suur probleem
        Head susserdamist !

        Comment


          #5
          kunagi mul isa kusagilt lohistanud mingeid vanasi karpe mingi mõõteriistad vanad või mingid aparaadid nii ,et seal seest saan jupope kui ka karbid asjadele ümber :

          Comment


            #6
            Lisaks tasub kasvõi ehituspoodides lahtiste silmadega ringi käia, nt. krohvipealsed harukarbid on päris asjalikud korpused. Tevalo vitriinis olid ka mingid karbikesed.
            - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
            - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

            Comment


              #7
              Ma olen küll kõik korpused ise pleksist või plastikust kokku sulatanud..pärast pahtel ja värv selga ja nagu poes..

              Comment


                #8
                Olen ühepoolselt folgeeritud klaastekstoliidist (tüüpiline trükkplaadi materjal) teinud. Foolium sissepoole ja servasidpidi seestpoolt kokku jootnud. Mõningase harjutamise järel tulevad päris kenad. Kui kuumutamisel väljapoole jääv tooni tahab muuta, olen niiske riidetükiga kohta jahutanud väljastpoolt siis.
                Elektroonika töötab suitsu baasil.
                Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
                Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

                Comment


                  #9
                  ... aga oleks vaja nagu mingi korpus ... minu konkreetsel juhul oleks vaja kuhugi patarei toppida ja tekitada mingi pragu, kust vahelt jookseks läbi.. no ütleme lint ja mõlemal pool linti on vastavalt fotodioodid ja fototransistorid ja siis vastavalt kas lindis on auk lähvad lahti-kinni ...
                  Ehk sobib selleks vana arvuti hiir (kenam kui seebikarp) ja ikka koos sisemusega. Selles ju lausa kaks katkestamise võimalust sisse ehitatud. Saab katkestada kaasaegsemalt.

                  Comment

                  Working...
                  X