Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Kust puuri saab?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kust puuri saab?

    Mul on vaja minipuurile (või on dremmel õigem nimi?) 1mm puuri, mille teine ots oleks 3mm. Kunagi siin foorumis mainiti kust selliseid saab, aga ma otsinguga ei leidnud seda teemat enam. Äkki keegi teab mõnda poodi või ladu soovitada.

    #2
    : valesse foorumisse ple see küsimus sattunud we?
    aga võin öelda niipalju et 1 mm puuri otsa olen alati keeranud mõned keerud vasktraati ning siis padrunisse. ning hoiab ideaalselt

    Comment


      #3
      Trükkplaadipuure saab Nylundist, aga ütleme parem et sa tahad 1/8" sabaga puuri (natuke üle 3 mm) siis on elu lihtsam.
      Trükkplaati mingi tavalise peenikese HSS puuriga torkida on ajuvaba aja ja raha raiskamine.
      1mm karbiidpuur peaks 30,- maksma, kestab 8000 auku ja ei lähe sugugi nii kergesti pooleks kui arvata võib. Siiski tasuks murpholoogilistel kaalutlustel paar tükki osta

      Comment


        #4
        ??? Kus see Nylund asub?

        Comment


          #5
          Miks tavalise puuriga torkimine ajuvaba on? Senimaani kasutan ma 8-kroonist puuri, mille panen suurele elektritrellile otsa. Kui ettevaatlik olla, siis pooleks ei lähe. Ainult et väga ebamugav on, käsi väsib kiiresti ära.

          Comment


            #6
            Kui ettevaatlik olla, siis pooleks ei lähe. Ainult et väga ebamugav on, käsi väsib kiiresti ära.
            Õige Erki  
            ma ise kasutan akudrelli (või trelli :P) whatever, kuna saab ilusti pöördeid jms regullida .

            Comment


              #7
              Kasutan puurimiseks väikest puurpinki ja üksikute aukude jaoks 5 tollise flopiseadme mootorit, millele minipadrun ideaalselt otsa istus. Pööreteregulaatori jätsin kaa külge siis ei lähe mootor tühikäigul lõhkuma. Kasutan tavalisi puure. 0,9 ja 1 mm puure on teemantlehega võimalik teritada. (luubi all)

              Comment


                #8
                Nylund asub Pärnu mnt. Tondi elektroonika (?) maja taga sisehoovis.

                Tavalise puuriga on mõttetu jännata, augu kvaliteet tuleb jama ja puur kulub 200 auguga. Sellise puuri teritamine on kindlasti huvitav ajaviide, ise sellega küll jännata ei viitsi.

                Te uskugu mind, ma olen isegi käsitsi rohkem auke puurinud kui enamus foorumiliikmeid kokku

                Comment


                  #9
                  Usume ikka,
                  aga mina ostsin täikalt 1 kr väikse puuri ja olen temaga hulga auke ära puurind(akutrelliga),ja veel terve
                  Elas kord üks väike transistorike, tal oli ainult üks viga, ta nimi oli p217

                  Comment

                  Working...
                  X