Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

võimendi skeem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    võimendi skeem

    skeem siis sellinesiin
    kas keegi on seda ehitanud ja kas võiks ka ööle hakata nimelt omal plaanis tegema hakata , aga ei ole just erilist soovi hakata 250eek per channel loteriid mängima...ootan huviga vastuseid:P
    Kui midagi ei tia, kysige minult...ma ei vasta:

    #2
    Välja näeb see skeem küll rohkem loterii moodi.
    Päris nii lihtsalt need asjad ei käi, vaata TDA datasheetil skeemi "high efficiency application circuit" ja tee ise järeldused.

    Comment


      #3
      Mnjahh, sai nende kivide peal kunagi lõpp kokku laotud ja sillatud kuid neid transse seal ei olnud mul. Seejärel toppisin sell jorni autosse mängima ja tümps oli kyll mu meelest ysna hea.

      Comment


        #4
        Üks kanal teeb vist peale sisselülimist paugu- kahtlaselt on üks transs küll seal- vist valepidi. ,
        ehh... andrjusa

        Comment


          #5
          Mõte iseenesest toimib, Radio ajakirjades olid ka skeemid kus lõpukate signaal võeti op-võimu toiteahelast vooluna. Kivi sai toite läbi transi baasiahela takisti. Antud skeemil on transside ühendus küll lootusetult sassis ja ei peaks tööle hakkama.
          - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
          - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

          Comment


            #6
            See skeem ei hakka tööle -
            kõige ülemine transs on pidevalt suletud, kõige alumine teeb pauku (siire saab topeltpinge peale) ja keskmised transid on kah suletud..
            Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

            Comment


              #7
              jap skeemi vaadates ja uurides tõesti on näha et asja sellest ei saa :S

              Comment

              Working...
              X