Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

DRAM kivi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    DRAM kivi

    Kivi on UD61256DC08
    Tevalos http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...-704-22&lng=est
    531.-
    Mul 3 tk. Igaüks 256kx1
    Vedelevad ja mõtlesin ehk saab kusagil ära kasutada. Ehk on kellelgi ideed..
    Ühtlasi võin ära müüa odavalt, kui kellelgi on midagi tarka teha nendega.

    #2
    Kuidas oleks kui loeks reegleid enne kui topelt teema postitad ?
    http://www.tevalo.ee/foorum/index.php?showtopic=5497

    (teine teema kustutatud)

    Transistor
    transistor[ätt]starline[punkt]ee

    Comment


      #3
      Vabandan!
      Ma olen reegleid lugenud küll, aga nett jamas ja seda, et kaks teemat tuli, nägin alles hiljem.

      Comment


        #4
        Juhtub...
        Aga kivi endaga midagi väga tarka küll pole peale hakata. DRAM-idel on veel selline paha omadus et sisu meeles pidamiseks peab skeem teda pidevalt regenereerima (kedratakse läbi aadressid). Tõsi, olid ka sellised milledel sisemine refresh.
        Mingi kontrolleri skeemi on tunduvalt lihtsam istutada "tavaline" staatiline mälu SRAM. Suuremate arvutite jaoks on kivi lootusetult väikese mahuga. Mm...muud nagu ei tulegi pähe.
        Ehk mingi kajamasina saaks selle kiviga ehitada.
        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

        Comment


          #5
          Kahju..
          Eks ta nii ole, et just need kallid jupid, mis kodus vedelevad on kasutud..

          Comment


            #6
            Need ei ole kallid jupid need on vana rämps. Tevalo müüb neid kallilt, kuna vahel on neid tarvis vanade seadmete (koordinaatpinkide juhtsüsteemid nt.) remondiks ja siis on 500,- palju odavam kui kaks päeva kuskilt tasuta juppi otsida.

            Btw. jupid hangitakse projekti jaoks, mitte vastupidi.

            Comment

            Working...
            X