Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Paralleeltelefoni blokeerija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Paralleeltelefoni blokeerija

    Tervist,

    Telefoniliini varguse kahtluses/kartuses oleks õele tarvis ehitada umbes säherdune asjapulk:

    http://www.masterkit.ru/main/set.php?num=336

    Kes vene keelt mõistab, saab ka tööpõhimõttest aru. Ometi ei oska ma ligilähedaseltki pakkuda, missuguste konkreetsete komponentide (s.t. markidega siis) ja nende väärtustega tegu võiks olla. Oskab keegi aidata?


    Jan

    #2
    Originally posted by jan@Jun 7 2004, 21:47
    Tervist,

    Telefoniliini varguse kahtluses/kartuses oleks õele tarvis ehitada umbes säherdune asjapulk:

    http://www.masterkit.ru/main/set.php?num=336

    Kes vene keelt mõistab, saab ka tööpõhimõttest aru. Ometi ei oska ma ligilähedaseltki pakkuda, missuguste konkreetsete komponentide (s.t. markidega siis) ja nende väärtustega tegu võiks olla. Oskab keegi aidata?


    Jan
    Vihe: takistite väärtused loeb fotolt triipkoodist maha (ise ei viitsi praegu)
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #3
      Piisavalt nutikas varas ühendab lihtsalt liini lahti ja telefoneerib...
      Kui kahtlustad mõnd liiniosa (karp, kapp jms.) võiksid informeerida sellest õe telefonioperaatorit, et nad liini korda teeks. Maja sisevõrk on tänapäeval küll rohkem omaniku mure. Kui on digitelefon, siis suurema kahju hoiab ära ka teatud (900- seeria, välismaale jne.) väljuvate kõnede piirang.

      Comment


        #4
        Minu teada pakub E-lõvi ka PIN-koodi teenust. Ilma koodi ette valimata ühendust lihtsalt ei anta.
        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

        Comment


          #5
          Mul on olemas tutikas veneaegne blokiraator. Kui huvi on, võin ära müüa.
          Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

          Comment


            #6
            Kui see veneaegne blokiraator pole hoopis see tükk mis ühele liinile kaks erineva numbriga telefoni võimaldas ühendada (korraga mõlemad rääkida ei saanud, tasu oli neil seetõttu odavam). Neid nimetati "blokiraatortelefonid". Neid vahetükke oli kahesuguseid, ühes olid dioodid, teine oli releedega.
            Elektroonika töötab suitsu baasil.
            Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
            Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

            Comment


              #7
              Minu teada pakub E-lõvi ka PIN-koodi teenust. Ilma koodi ette valimata ühendust lihtsalt ei anta.
              no kaval liinivaras kuulab valimist pealt ja saab selle PIN koodi teada.

              Comment


                #8
                Uutes jaamades toimub liinirikete mõõtmine kaugmõõtmisena, st. jaam ise mõõdab vastava numbri kasutuses olevat liini. Mõõdetakse nii alalis kui kaa vahelduvvoolu parameetrid ning liini mahtuvus. Mõõtjaks rikete dispetser või keegi teine vastavate õigustega isik. Kuidas see skeem mõõtmistulemusi mõjutab pole jutus kirjas.

                Comment

                Working...
                X