Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Juppidel väärtused puuduvad.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Juppidel väärtused puuduvad.

    Tegemist on basskidra overdrive plokiga.
    Kas dioodid ja mikroskeemi võib panna samad, mis kasutusel tavalise kidra plokis.

    http://www.sugardas.lt/~igoramps/article16/fx91.gif

    #2
    dioodidele puuduvad igasugused erilised nõuded, s.t. võib kasutada esimesi kättejuhtuvaid,mikroskeemiga on sama lugu,kasutada võib suvalist opvõimendit,näiteks LM324.see on küll natuke laristamine,sest pool jääb temast kasutamata.

    Comment


      #3
      Sellisel juhul pane lm358- sisaldab kaks võimu. parameetrid on lm324-l samad.
      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

      Comment


        #4
        Suured tänud:
        Äkki aitaksite mind natuke veel kuna mul opvõimudega kogemused puuduvad.
        Kas need kaks osa skeemis kuuluvad ühe opvõimu alla või on kaks eraldi opvõimu?
        Kas keegi saaks mulle selgeks teha ka otsad võumu kivi ja skeemi peal (numbritega), kuna ma ei jaga opvõimu sisenditest ega väljunditest kahjuks midagi.
        Kas LM358 hõlmab kahte osa skeemil või läheb neid ka kaks tükki vaja.

        Tänud ette

        Comment


          #5
          Sry et varem uurima ei hakanud.
          Leidsin sellise op-võimu nagu KA358=LM358 ja seal on kõik antud ainult segaseks jääb see, kuhu ma pinge peale lasen. Skeemis läks see kivi sisendisee aga sellel (LM358) on eraldi sisend ja mass. Kas ma võin siis piirduda ainult ühe toiteotsaga (Vcc) ja massi (GND) panna ploki massi? Ülejäänu ühendan nagu skeeml näidatud.
          Kas juhtub ka midagi kui ma siis sinna 4,5V asemel 9 lasen, kuna kivi datasheet lubab seda, või peab see ikka 4,5V olema?

          Comment


            #6
            8.jalg +toide; 4.jalg -toide
            1(7)jalg väljund
            2(6)jalg -sisend
            3(5)jalg +sisend

            Comment


              #7
              Dioodidena soovitan kasutada 1N914, igasugustes overdrive'i ja distortioni skeemides laialdaselt kasutatud.

              Comment

              Working...
              X