siin on juttu olnud win96 ja win97.Kuid kas on olemas sellinne asi nagu win92?Kuskilt mälusopist nimi nagu tuttav.Vist ühel sõbral kunagi oli. :mellow:
Teade
Collapse
Foorumi reeglid.
Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less
Windows 92?
Collapse
X
-
94 oli vist isegi mingi kahtlane variant väljas... Aga muidu ametlikult 1.0, 2.0, 3.0, 3.1, 3.11 for workgroups, 95, 98, 98SE, ME. Teisest harust NT3, NT4, 2000, XP Home, XP Pro ja nüüd mingi XP nülitud versioon arengumaadele, millest on võrk ära võetud, ekraan piiratud 800x600 peale ja korraga töötavate taskide arv 3-le. Ja siis veel see ilma media playerita versioon euroopa jaoks, mis maksab sama palju, kui media playeriga.
Comment
-
Windows Server 2003 on ka olemas. Väga lähedane asi Windows XP'le, aga algselt installides on kõikvõimalikke serverikomponente minimaalselt peal ja neid tuleb siis hiljem vajadusel plaadilt installida, mitte nagu on 2k ja XP puhul, et kohe on arvuti mingist server softist umbes. 2003 rokib
Comment
-
Kuidagi hämaralt mäletan et win95e esialgne nimi oli win 4.00 chicago.
To digital
Äkki too arengumaade Xp ongi hea. Troojakas ei pääse löögilegi kui 3 akent juba lahti on?
Tõsisemalt võttes tekib küsimus et kui XPl on questil (ilma adminni õigusteta) võimatu midagi installida, siis kuidas neid troojakaid ja muud saasta registisse "installida" saab?Maailm oleks puhas ja süüta
kui poleks õllejogurtit
- Õ.Õ.
Comment
-
Mul vedeleb siin üks omaaegne Jõhvi turu plaat " 11Windowsi ja 4 officet :P " (pmst pole praegu enam midagi teha, isegi korralikku 95t pole peal )
Aga seal plaadil on selline üllitis nagu windows 96, kunagi kirjutasin kah sellest. Ei tea ,kas beeta või mingi kräkitud variant aga mitte midagi tööle ei läinud. Desktopil suur kiri "The internet" ja kustutada ei lasknud.
Leidsin pildi kah - ainult safe modes laskis midagi teha.
Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...
Comment
-
registri ligipääsuga on sama lugu nagu ntfs failisüsteemiga - seal saab igale objektile oma ligipääsuõiguseid panna. regedit ei luba seda, kuid regedt32'ga saab täitsa teha. Näiteks mõned lollid vanad win95 programmid tahavad igasugustesse imelikesse kohtadesse kirjutada (näiteks mingi vana regio atlasega oli kunagi see probleem), siis tuli tal seda ikka lubada.
Samas minul küll ei ole olnud juhust, et tavaline user suudaks masinale midagi halba installida. Suurem probleem on ketta solkimine(näiteks kuhuiganes windowsi ja program filesi alla oma solgi panemine) ja selle vastu on ka omad administratiivsed meetmed.
Selle arengumaade windowsiga pole häda, sest sel niikuinii tcp/ip ja etherneti tugi puudub... slashdotis kommenteeriti, et lõpuks on tulnud üks täitsa turvaline windows välja :P
Comment
Comment