Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

GPRS telefon ja internet

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    GPRS telefon ja internet

    GPRS telefoniga netis (läptopiga) oleks vaja kontrollida kogu andmevahetust, kuna iga bitt on raha. Kas on olemas mingi programm, millega saaks kõikide programmide internetti pääsemise ära keelata ja lubada ainult opera ja msn. Opera on iseenesest hea selle poolest, et seal saab pildid ära keelata. Muidu ühendan netti ja mingid programmid hakkavad ennast ühendama, näiteks realplayer hakkab pakkuma mingeid "soodsaid" ja "häid" asju täiesti "tasuta" ja kindlasti on ka veel varjatud programmikesi ja ka mõni spay, kes üritavad midagi saata ja vastu võtta.
    ...

    #2
    kui tegemist windowsiga sisi keela ise ntx windowsi automatic uptaadid ära ja ka realplayerl minu mäletamist mööda sai kuskilt määrata et no ointernet connection vms lihtsam on tegeleda nende progedega mis netti hakkavad ronima ...minu meelest ...

    Comment


      #3
      fsecure peale installimist küsib iga asja kohta, kas võib netti kasutada, siis sellega saaks ära keelata. fsecure muidugi maksab. mul on kõikidel asjadel peaaegu ise netti pöördumine kinni pandud
      Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

      Comment


        #4
        Kõikidel prograammidel autmaatsed uuendused kinni, kaasa arvatud viiruse/nuhitõrjed ja tulemüür.Ise vajadusel uuendad (võibolla saad kusagil kaabliga uuendamas käia).

        Comment


          #5
          Kerio personal firewall on näiteks üks tulemüür, mis personaalseks kasutamiseks tasuta. See ei lase samuti ühtki programmi netti ilma sinu nõusolekuta - väärt kraam minu arvates.

          Comment


            #6
            kas see GPRS internet n2eb v2lja nii, et mobiiltelefon tootab vastuvotjana ning lokaalvork on tekitatud "sinihamba" abil? Yldiselt on ju GPRS'i andmeedastus kiirus v2ga vaikene- vist oli ~40 kb/s. Mis selle kiiruse juures praktikas teha annab? Kui palju yks Mb maksab?

            Comment


              #7
              Mobiiltelefon töötab modemina. Maksumus sõltub operaatorist,kiirus samuti.EMT kõige kallim aga ka kõige kiirem (EDGE olemasolul ca 110kbit/sek).Eisa: 150 MB kuus maksab 300 EEK+ kuumaks 49 EEK.

              Comment


                #8
                oma meilid saad loetud ja pangaülekanded saad ära teha seal kus vifi levi pole ...suht asjalik ..selle koha pealt, ise sai ka kunagi kasutatud.

                Comment


                  #9
                  Kiirus on jah, nagu ta on, aga ega midagi tirima ju nagunii ei hakka ja isegi pildid veebis on keelatud. See ongi ainult hädavajalike asjade jaoks, ega "tavalist surfamist" ei saa endale nagunii lubada, olgu see kiirus kas või 10Mb/s, kui just miljonär ei ole. Ei pea kasutama sinihammast, piisab ka tavalisest datakaablist.

                  Ise mõtlesin ka mingi tulemüüri peale ja ilmselt peabki vist mingisuguse kasuks otsustama. Määravaks saaks mugava kasutajaliidese olemasolu, kus saaks mugavalt lubada ja keelata programmide internetti pääsemist. Kas tulemüür ise ei kasuta netti, mingite uuenduste jaoks? Näiteks seesama Kerio personal firewall?
                  ...

                  Comment


                    #10
                    ise kasutan juba pikka aega sycate personal firewalli. tasuta asi. tray ikoonil paremklikk ja saab kohe valida et block all. mudu kah norm asi, alguses küsib et mis peab neti pääsema ja mis mitte, tabab ära ka programmide muutused ja siis küsib kinnituseks et kas tahad lubada või keelata, väga pro igast viiruste puhul. asjast mudugi mingid tasulised versioonid olemas, pole uurinud mis neis paremat on.

                    Comment

                    Working...
                    X