Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Shelli laiendid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Shelli laiendid

    Tervist!Õnnetute kokkusattumiste tõttu kustusid arvutist kõik shelli laiendid.Kas peab remonti vedama,või saab kodus hakkama?Tänades Ahto.

    #2
    Vs: Shelli laiendid

    äkki kirjeldad mõnda neist õnnetutest kokkusattumustest, paistab et keegi targematest ei haba ära su probleemi hetkel.

    ma oma rumala peaga mõtlen, et äkki räägid sa faililaienditest windows exporeris?

    sel juhul ava windows exporeris menüüst tools >options ja sealt võta leht "view",
    seal on "hide extensions for known file types", selle eest linnuke maha võtta ja "apply to all folders" klikkida...

    Comment


      #3
      Vs: Shelli laiendid

      võiks jah lähemalt tutvustada, mis asjadega täpsemalt tegu ja mis õnnetuste tagajärjel asi juhtus.
      kuni kettale miskit olulist juurde ei kirjuta, siis failitaastamisprogrammidega peaks suurema osa/kõik kätte saama. paraku need proged on pea kõik tasulised. GetDataBack vist lubas taastada prooviversioonina kuni 3 faili, seega kui neid palju ei ole, siis mitmekordse proge jooksutamisega peaks asjad kätte saama
      Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

      Comment


        #4
        Vs: Shelli laiendid

        Mul on arvutis selline programm,nagu RegCleaner.Sellega saab arvutist lihtsalt eemaltada igasuguseid enam mittevajalikke programme.Sellega töötades kustutasin kogemata ära need shelli laiendid-nii on seal kirjas.Nüüd ei pääse ma ligi millelegi,mis on arvutis.Netis saan šurfata normaalselt,ainult alla ei saa midagi laadida.

        Comment


          #5
          Vs: Shelli laiendid

          Kui System Restore ei aita, siis CD plaadi abil Repair või lausa uus install vaja ette võtta.
          Kustutada on lihtne, sama lihtne kui maja maha põletada, vastupidine protsess on veidi keerulisem. Kas see RegCleaner mingit Undo faili või -infot kuhugi ei salvesta, keriks nüüd lihtsalt asja tagurpidi?

          Comment


            #6
            Vs: Shelli laiendid

            Asi selles,et ma ei pääse uhelegi programmile ligi.Näiteks Svedbank,HV ja Elfa otselingid desctopilt töötavad-aga need kaustad ja programmid ,mis on kõvakettal ei avane.

            Comment


              #7
              Vs: Shelli laiendid

              Esmalt postitatud ahtoo poolt
              Mul on arvutis selline programm,nagu RegCleaner.Sellega saab arvutist lihtsalt eemaltada igasuguseid enam mittevajalikke programme.Sellega töötades kustutasin kogemata ära need shelli laiendid-nii on seal kirjas.Nüüd ei pääse ma ligi millelegi,mis on arvutis.Netis saan šurfata normaalselt,ainult alla ei saa midagi laadida.
              Esiteks oled sa RegCleaneri ideest väga valesti aru saanud; sellega ei saa arvutist eemaldada mitte ühtegi programmi, vaid ainult nende eemaldamiseks vajalikke registrikirjeid - programmid ise jäävad alles. Ja kui sa programmi ennast just enne ära kustutanud pole, siis on nende registrikirjete kustutamine ikka väga halb idee. Rääkimata muude oluliste asjade, nagu faililaiendite kirjelduste kustutamisest. Üldsegi on RegCleaner selline programm, mida algajal ei tasuks näppida, kui ta just täpselt ei tea, mida ta teeb.

              Nüüd probleemist. Lihtne lahendus (mille töötamises ma ei ole päris kindel ja ei hakka ka endal faililaiendeid ära kustutama, et järgi proovida), oleks järgmine:
              1. Vali start ja Run.
              2. Kirjuta avanevasse kasti cmd ja OK.
              2. Kirjuta avanevasse musta kasti järgnevad read:

              cd "\Program Files\RegCleaner"
              RegCleanr.exe

              3. Kui see pani RegCleaneri tööle, siis vajuta nupule "varukoopiad" ning taasta kõik seal all olevad varukoopiad (eeldusel, et programm on varukoopiaid üldse teinud).

              Kui see ei aita - kas cmd või RegCleaner ei lähe tööle või ei ole varukoopiaid, siis on kõige lihtsam variant panna Windowsi CD masinasse, teha restart ja kui küsitakse windowsi installimise koha, siis valida "repair".
              Shadowman has spoken.

              Comment


                #8
                Vs: Shelli laiendid

                Üks võimalus on register taastada (Import), kuid seda saab teha vaid siis kui enne vallatlemist on tehtud registrist koopia (Export).

                Start -> run -> regedit -> File -> import/export

                Comment


                  #9
                  Vs: Shelli laiendid

                  Miski ei aita.Ei pääse kuhugile sisse.Ütleb,et pean looma ühenduse folder optionsiga control panelil,aga sinna ei saa.Ka Windowsi CD ei käivitu.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Shelli laiendid

                    CD tuleb panna seadmesse ja siis alles arvuti käima (CD plaadilt käima).

                    E:
                    brauseri aadressribale kirjuta
                    file:///C:\Program Files\RegCleaner\RegCleanr.exe
                    Läheb käima?
                    viimati muutis kasutaja A.S.; 28 May 2009, 10:16.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Shelli laiendid

                      Nii ma teengi.Arvuti ütleb,et ei leia ,midagi ülesse.Arvuti ei tee käivitamisel alglaadimisi.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Shelli laiendid

                        Shell Extensions: Here you will find a list of all the file associations. If you were to right-click on an mp3 file, there are some special items on the popup menu. With RegCleaner you can remove those extra commands you don't need. as an example, if you don't have a printer you won't need the ability to print some files with a right-click.


                        sellist asja teeb RegCleaner Shell extensioniga. Järelikult tegid veel paar-kolm saatuslikku vigasammu, millega juhtumise tekitasid

                        tulevikus kasuta CCleaneri reg cleanerit, suht lollikindlam.
                        Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

                        Comment


                          #13
                          Vs: Shelli laiendid

                          Esmalt postitatud ahtoo poolt
                          Arvuti ütleb,et ei leia ,midagi ülesse.
                          Niimoodi kohe ütlebki vä? Ja ei mingit konkreetset teadet?
                          Äkki polegi C:\Program Files\RegCleaner\RegCleanr.exe see õige asi, kasutasid ehk mõnd teist programmi?

                          Esmalt postitatud ahtoo poolt
                          Arvuti ei tee käivitamisel alglaadimisi.
                          See koht jäi küll nüüd veidi segaseks. Et restarte iseseisvalt ei tee vä? See on ju hea näitaja. CD plaadi pealt arvuti käivitamist restartide puudumine ei sega...

                          Comment


                            #14
                            Vs: Shelli laiendid

                            Selle lingil http://pc-hacks.blogspot.com/2007/09...exe-files.html on juhend, kuidas sa oma exe-d uuesti käivitatavaks saad. Ja peale seda võiksid regcleaneriga oma viimased muudatused taasta. Kes teab, mis kasulikku see viimane kontroll võis veel sealt eemaldada.

                            Comment


                              #15
                              Vs: Shelli laiendid

                              sai kah kunagi ühe sõbra arvutis nati liiale mindud selle puhastamisega ja exe laienditega sai asi ühele poole. kuskilt netist leidsin juhendi, mille järgi registrisse uue võtme kirjutasin. juhend on paraku koduses masinas ja jeda enne homset ei näe, kui siiski
                              Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

                              Comment

                              Working...
                              X