cpu AMD brazos dual core e450 1.65ghz, mälu 6 gb, win7 64 bit.-sellised siis andmed. probleem siis selline ,et tühikäigul -mingeid erilisi programme ei käi on koguaeg cpu ja ram üle 50% hõivatud, on see norm. nähtus.
Teade
Collapse
Foorumi reeglid.
Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less
CPU ja RAM liiga hõivatud
Collapse
X
-
Vs: cpu ja ram liiga hõivatud.
progedes peal ainult mõned audio ja video esitavad asjad. VLC jt. task manager: iexplorer 50 000k ja explorer 50 000k , ülejäänud juba alla 8 000k. protsesse kokku ca 70tk. läppar ise mõned kuud vana ja alguses sellist jama ei olnud. äkki seotud see mingite uuendustega, mis ta aegajalt teeb.
Comment
-
Vs: cpu ja ram liiga hõivatud.
Esimine pahalane on Win ise, kes õgib internetist enesele kõiksugu uuendusi, käib ja kollab seal lõputult, installib ja teeb kst mida veel.
Teine on Adobe, kellele samuti, nagu Winnilegi tava-seadetest öeldes "uuendusi pole vaja.." ignoreerib kasutajat täielikult ja käib ja kolistab ikkagi.
Kolmas on Java, kes käib samuti kollamas aeg-ajalt ja installib ringi asju, mis siis kätte saab.
Siis on antiviirused, kes kolistavad mööda internetti, tirivad uuendusi, installivad neid ja teevad korralisi otsinguid ja loomkatseid kõvakettal asetseva teave suhtes; vaikimisi täisversioonis perjoodiliselt.
Siis on kõiksugu ülejäänud tarkvara; brauserid, meediapleierid jne...
Ja siis veelkord Win ise, kes kogu aeg kipub kõvaketast korrastama, seal faile lõputult ümber tõstma, millegile müstilisele pidevalt ruumi tegema ning kogu selle protseduuri jaoks vajaminevat infot kalkuleerima.
On Win enda tööriistad, nagu süsteemijälgija jne, mille abil saab vahel aimu, kes millega ja kui palju tegeleb arvutis.
Siis on veel internetist saada lõputult igasugu sarnast tarkvara, mis näitab juba otsemalt ja peenemalt ära, milline proge kuipalju ja millist resurssi parasjagu kasutab. Tarkvara valiku kohta abi annab samuti interneti otsingumootor, kus võiks läbi lugeda siiski enamus teabe, arvustused kasutajate poolt ja muu sellise, mis seondub soovitava proge installiga.
E:
Sinu puhul on hetkel tähtis number, mis kajastab konkreetsete progede protsessori kasutust (mäluresurss on teine teema, peale seda)
Ja brauseril võiks lasta pahna ning internetist sisse imetud sodi lahkudes ära kustutada, mitte sundida masinat vana sodi ja uue teabe vahel paaniliselt vahet tegema ja võrdlema.viimati muutis kasutaja erku; 14 April 2012, 11:54.Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa
Comment
-
Vs: cpu ja ram liiga hõivatud.
Mööda netti kolistajate ja masina koormajate nimekirja tuleks lisada veel arutu hulk rämps-softi, mida arvuti tootja masinasse topib.Ja kõik need "agendid" ja updaterid tiritakse masina käivitumisel käima, sest nende tootjate arvates on just tema vidin see kõige olulisem.
Sikuta omale ccleaner:
Sellega tee masinale puhastus ja vaata startup üle. Sinna jäta alles vaid viirusetõrje ja sellised asjad, mida tõesti tahad automaatselt käima lasta. Läpaka puhul "hotkey`de" soft ka jäta sinna alles.
Startup`i saab ka win`i endavahenditega redigeerida muidugi, kuid too proge on ka hea mugav kasutada.
Peale puhastamist ja restarti on vahe enamasti nö. silmaga näha.
Comment
-
Vs: cpu ja ram liiga hõivatud.
vb need ms turva essentialid, mul põhjustasid mälu söömist. Kuskil siin foorumis juttu ka sellest. sama win7 x64 . prose 6core seega ei märganud tookord et jama oleks. MS ise aga nii veendunud oma asjas et iga updatega installitakse see jurakas uuesti. Seega kindel viis, lykka tulemyyris sisse võimalus kui väljuvad yhendused ka blokeeritakse. Ja luba ainult need mida vaja. Windoosal muidu kõikidel softidel netti lubatud ühendada.Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.
Comment
Comment