Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

16-bitist mikrokontrollerit vaja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Selles mõttes et olen kuulnud, et on olemas mingi mittelegaalne kaubandus,kus müüakse kive mis on peaaegu seest tühjad kuigi peal on laitmatud kirjad.No näiteks atmega sees paikneb parimal juhul 90S1200 jne.
    kes kyll selliseid myyte levitab ?
    mis möte on 2$ maksvat Mega8-t völtsida?
    ehk on pöhjus selles et AVRide seas yksjagu tehasepraaki leidub.
    pealegi teeb Atmeli öige sageli vigade parandusi, mistöttu vanema pölvkonna kiibid ei kattu päris uuema samatyybilisega.

    Comment


      #17
      See ei ole mingi müüt, Hiinas on terved tehased kes trambivad poolpidustele juppidele kirjad peale ja maailmaturule..
      Kui kivitootja teeb kivi, siis läheb kuni 80% chippidest "praaki" ehk siis ei vasta specidele. Segastel asjaoludel jõuavad suured partiid prügimäe asemel hoopis...

      Endal oli halb kogemus lm317 toitestabikaga, mis ei olnud ST vaid mingi kõrvalise tootja oma. 4 tükist mitte ükski ei vastanud täielikult specidele.

      Nii et eelistage alati firmajuppe kindlatest allikatest.

      Comment


        #18
        Need AtMega8 mis minu riiulil on pärit Arrowist ja täiesti originaalkraam. 50 tükki töötavad ilma probleemideta juba aasta.

        Comment


          #19
          Kusjuures olen murdnbud 3-e PICi üle pikalt pead- töötav kood nende peal ei töötanud. Kivid programmeerusid kenasti aga kood käitus naljakalt. Teise partii kivid olid korras.
          Siis oli üks partii (samuti 16F628), milledel pull-up takke nagu poleks olnudki. Võltsivad...või oli viga ikka mütci all?
          - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
          - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

          Comment


            #20
            Vahelduseks võiks ka siia piiluda (kes vene keelt ei karda, litsub puldil klahvi "fufljandija"). Olen kah mõne kahtlase päritoluga kivi/transi otsa komistanud. Neil küll kohe peale vaadates selline välimus, nagu oleks keegi kummitempliga markeeringu "peale trampinud". Euroliidu viljastavates tingimustes on neid küll õnneks vähemaks jäänud...
            Harjutamine teeb harjutajaks.

            Comment

            Working...
            X