Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

amd klokkimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    amd klokkimine

    Niisiis...mure selline et mul on 1 ghz AMD Athlon mida sai klokkida ainult 1,2ghz. Overclockers.comist leidsin sellise asja nagu pencil trick, millega sai klokkimise luku maha, põhimõtteliselt tuli seal harliku pliiatsiga kaks klemmi ühendada. On keegi seda proovinud ja oskab mingeid kommentaare öelda?

    #2
    Mul niiviisi töötab. se kasutasin hõbedat sisaldavat liimitaolist pastat (kasutatakse auto aknasoojenduse parandamiseks). Vaja on luupi ja kannatust. NB! Prose jahutus olgu korralik!
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #3
      See pole klokkimise lukk vaid kordajate oma. Ise olen pehme pliiatsiga joonistanud. Eelnevalt tekitad 2 teibiribaga kanali ja joonistad paksult täis ja vsjoo.
      Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

      Comment


        #4
        Selge....olen natuke selle kohta lugenud ka, kuid tahtsin kinnitust, et asi töötab, ka eesti keelt rääkivatelt inimestelt....asun asja kallale B-)

        Comment


          #5
          niisiis...tegin asja ära...ja ei töödanud. Ühendasin L1 omavahel, kuskilt midagi ei ristunud ja kõik oli nagu korras...aga kui käima panin jäi küll süda seisma, kuna arvuti oli täitsa vait. Ainult ventikas hakkas tööle, muu koha pealt nagu ei olekski sisse lülitanud. Võtsin siis uuesti prose välja ja kustutasin jooned maha...ikka ei aidanud. Võtsin siis nõela ja tõmbasin uued vaod sisse sinna, kus varem oli seda laseriga tehtud. Suureks üllatuseks hakkas arvuti uuesti tööle, algul arvasin et olin prose sisse põletanud. Milles viga võis olla? Ei tea kas hakkan uuesti proovima aga lihtsalt tahaks teada.

          Comment


            #6
            Ühendasid äkki kõrvuti olevad sillad kokku?
            Naised saunas rääkisid, et osadel prosedel pidi seal laseri kraavi põhjas juhtiv kiht olema, millega uus sild ei tohi kokku puutuda.
            Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

            Comment


              #7
              kõrvuti olevaid sildu ma kokku ei ühendanud....ja nüüd on üks ebameeldiv kõrvalnäht tulnud...prose temp on kõvasti tõusnud...puhastasin radika taguse ära, sinna oli mingit saasta jäänd...enne seda oli 67 kraadi ja arvuti jooksis kokku....nüüd hetkel 52, see siiski kõrge kuna enne seda jura oli u 45 juures.

              Comment


                #8
                Vahest muutsid kordaja ära, mis oligi eesmärgiks ja nüüd käibki asi kuumemalt?
                Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                Comment


                  #9
                  Kui ma olin need jutid sinna tõmmanud ei hakanud arvuti üldse töölegi...nii et ma ei olnud midagi muutnud. Ei tea....äkki on asi selles et lihtsalt suvi on ja õhk on iseenesest juba kuum...

                  Comment


                    #10
                    Palju praegu kordaja ja fsb ja pinge on ja kas kindlalt sama mis ennegi?
                    Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                    Comment


                      #11
                      Ma ei saa uhkustamata jätta, et mina keerasin kunagi ühe AMD 1700 niimoodi piixu. R.I.P.
                      Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
                      Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by Elukaz@Jul 20 2005, 20:25
                        Palju praegu kordaja ja fsb ja pinge on ja kas kindlalt sama mis ennegi?
                        sama. raudselt. ega tegelt see 50 kraadi nii hull ei olegi...peaasi et sealt üle ei hakkaks minema.

                        Comment


                          #13
                          julge hundi rind on rasvane....proovisin uuesti, kuna meenus, et too vaikus, mis saabus peale sildade kokku joonistamist oli kahtlaselt sarnane sellega, mis juhtus siis, kui ma lihtsalt BIOSist kordajad liiga kõrgeks panin. Kui mul varem oli see juhtunud siis ma lihtsalt taastasin algseaded ja kõik. Tegin siis peale sildade kokku joonistamist ka nii...ja ennäe imet - võttis pildi ette. Ainuke asi mida ta teha ei lasnud oli see mille pärast kogu see jura oli - klokkimine. Nimelt sain seda teha täpselt sama palju kui enne - 200Mhz. Üle selle klokkimisel lõi jällegi pildi mustaks ja kogu moos. Oskab keegi kommenteerida?

                          Comment


                            #14
                            Kordaja muutmise mõte on leida prose takti-fsb parim suhe. Takti piir on siis teada, 1200 MHz. Nüüd siis hakka kordajat alla laskma, et 1200 juures max fsb kätte saada. Julge hundina pane pinget ka juurde.
                            Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                            Comment


                              #15
                              Just viimane - pinge tõstmine - on ka vajalik. Aga ettevaatlikult! Julge hundi rind on rasvane, kuid vahest ka haavleid täis
                              - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                              - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                              Comment

                              Working...
                              X