Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

amd klokkimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    aga....kas kuidagi kordajaid ei saa siis kõrgemaks, ma sain aru et see joonistamine pidi selle luku maha võtma.

    Comment


      #17
      Muutmine toimub läbi biose, või kui sealt ei saa, peab mingeid prose jalgu omavahel ühendama. Otsingus abiks traaditrikk.
      Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

      Comment


        #18
        Läbi BIOS i ma olengi kordajaid tõstnud nii palju kui sai. Ma hakkan vaikselt segadusse sattuma :blink: . See pliiatsitrikk oligi ju mõeldud selleks, et kordajad täiesti lahti saada, mitte et ainult 200Mhz võrra saaks tõsta. Kui see ei tööta siis milles on põhjus või on veel mingeid võimalusi (kas see traaditrikk ja pliiatsitrikk on ikka erinevad asjad?)?

        Comment


          #19
          Sa pead silmas, et paned 24x100 ja läheb käima? Loe mu vastused korralikult läbi, ei hakka uuesti otsast seletama.
          Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

          Comment


            #20
            su emaplaat ehk ei toeta kõrget fsb , see pärsat yle 1200mhz ka ei lähe..

            Comment


              #21
              Ei tööta üle 1200Mhz:
              1)Uuri netist emaplaadi klokkavust
              2)Kui mälud prosega 1:1 jooksevad võivad nemadki liiga kõrge fsb juures pildi mustaks lüüa.
              3)Volte tõsta ikka peale prose ka mälul ning ilmselt ka chipsetil(muidugi mitte liiga uljalt)

              Comment

              Working...
              X